Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A férjem is mehet GYED-re/GYES...

A férjem is mehet GYED-re/GYES-re?

Figyelt kérdés
Most én vagyok GYED-en a 1,5 éves kislányunkkal. Hívnak a munkahelyemre vissza és arra gondoltunk, hogy a férjem maradna vele otthon még 1 évet 2,5 éves koráig. Lehetséges-e ez? A férjem munkáltatója köteles elengedni őt? Egyáltalán jogosult lesz a férjem GYED-re vagy csak GYES-re? Jó lenne, ha valaki tudna segíteni... Előre is köszi!

#GYED #GYES #juttatás #apa otthon a gyerekkel
2013. márc. 11. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyesre mehet az apuka,is ,gyedet,sajna nem tudom.
2013. márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jégtánc ***** válasza:
Gyedre is mehet,csak megéri e.Ha te sokkal többet keresel mint a férjed akkor megéri .
2013. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy mehet gyedre az apuka is.

Bár azt nem értem, hogy gondolod, hogy 2.5.éves korig lenne gyed-en. A gyed a kicsi 2. éves koráig jár utána csak gyes ami családival együtt fix38000Ft

2013. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Tudom, hogy a GYED az csak 2 éves korig jár, és utána a GYES, abban nem voltam biztos, hogy Apuka is mehet GYED-re.
2013. márc. 12. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!