Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyen a családom?...

Miért ilyen a családom? Túlreagálom, tényleg hibáztam?

Figyelt kérdés
A harmadik babát várom, lassan már szülök. Nagyon fáj mindenem ráadásul egész nap egyedül vagyok a gyerekekkel. A nagypapám névnapját elfelejtettem, csak másnap jutott eszembe. Erre mindenki rám mérges most, hogy hogy lehetek ilyen bunkó, hogy még egy telefont sem eresztettem el. Tök rosszul esik, azt sem tudom ki vagyok nagyon rosszul vagyok. Menni alig tudok úgy fel vagyok vízesedve stb. És akkor én rám fúj mindenki???
2013. márc. 24. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem megérthették volna a dolgot. Engem sem tolt le senki mikor megszületett a babám és elfelejtettem hogy keresztfiamnak születésnapja van. Van elég elfoglaltságod, szerintem ez nem eget verő bűn volt.
2013. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Jesszusom, 1 napot csúsztál, mekkora bűnt követtél el!!! Ha direkt nem köszöntöd meg bántásból egyáltalán, na az bunkóság lett volna. De hát van éppen elég dolgod, nyilván te sem vagy komputer, hogy mindent észbe tarts. Az ilyen rokonokkal meg ne foglalkozz, kíváncsi vagyok, ők hányszor kérdezik meg tőled, hogy nincs-e szükséged egy kis segítségre.
2013. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg? Ítélkezni eszükbe jut, segíteni nem? Erre nem tudok mit mondani. Fújjanak csak, én tojnék rájuk.
2013. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Sajnálom hogy ilyen a családod,de legközelebb vágj vissza hogy 7 nappal előtte és utána érvényes a jókívánság :)Azt k..ák be.Már bocs de van elég gondod bajod.Ne foglalkozz velük.Gyors szülést Neked!!
2013. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, hogy Ti megértetek:) Köszönöm:) Ez jól esik. Mostanában elég érzékeny vagyok...
2013. márc. 24. 18:26
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Fura egy család a tiéd én konkrétan alapból nem tudom soha senkinek a névnapját, nem tudom mit kell ezen kiakadni.
2013. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elég érdekesek. Egy terhes nőnél amúgy is alap dolog a feledékenység. A barátnőm most 7 hónapos terhes, ha valamit szeretnék kérni tőle, vagy programot beszélünk meg, akkor általában többször is felhívom, vagy küldök SMS-t, hogy ne felejtse el beírni a naptárba. De még néha utána is rákérdezek. :)
2013. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nemcsak a te családod ilyen hisztis.

De ne foglalkozz velük, bár könnyen mondjuk, nem mi állunk szülés előtt.

Nem, nem hibáztál, inkább koncentrálj a gyerekekre és a babára!

Könnyű szülést!

2013. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi nem is nagyon tartjuk a névnapokat... leszoktam róla egyszerűen..
2013. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de ez csak egy névnap. Még csak nem is születésnap, vagy házassági évforduló, ráadásul a papádé. Bőven ráér egy nappal később köszönteni. Túlreagálja a családod. Nekik biztos unalmasak a hétköznapok, és ezért ráérnek minden aprósággal foglalkozni. Ne is gondolj a negatív hatásokra! Könnyű szülést neked! :)
2013. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!