Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kisfiam a jobb kezén 6...

A kisfiam a jobb kezén 6 ujjal született, a dokik 6 hónapos korára vállalták, hogy leveszik. Egészségügyi problémát nem okoz, csak nem tudom mit csináljak. A családom egyik fele a levétel mellett van, a másik fele a megtartás mellett. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő sem akarna később 6 ujjal élni. Ha le tudják venni, élni kell a lehetőséggel. 6 hónaposan valószínűleg nyomot sem hagy benne.
2012. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is,egyetértek az előző válaszolóval.Most abba gondoltam hirtelen bele hogy ha nagyobb lesz,kifogják ezért nézni,sőt lehet hogy ki is neveti a többi gyerek hiszen ők nem tudják még milyen egy ember lelkébe belegázolni,ez aztán azt hozza magával hogy visszahúzódó,zárkózott lesz stb...

Nem azt mondom hogy ez így fog történni de ha az én fiamról lenne szó én az eltávolítás mellett döntenék!

2012. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyom nélkül meggyógyul, akkor levetetném. Nem akarnám, hogy csúfolják, nagyon nyomot tud hagyni benne.
2012. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyetértek.
2012. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy más tünet van -e? Nem vastagabb a karja a másiknál vagy valami szindróma?

Kislányomnak hasonló problémája van.

2012. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

En levetetnem a helyedben.

Nem azert, mert en, vagy a csalad, vagy a gyermekem kesobbi baratai ezen nem tudnanak tovabblepni, errol szo sincs.

Viszont van egy ismerosom, akinek hat ujja van, mar felnott es egesz eleteben mindenki "hat ujjunak" hivja/hivta. Tehat konkretan ezt hasznaljak a keresztneve helyett. Ugy kerdeztem ra a keresztnevere, mert en inkabb azon szolitom. Egyszeruen raragadt. A vezeteknevet alig tudja valaki, de a keresztnevet sem nagyon, mert igy szolitjak...

En felnek ettol.

2012. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is levetetném. Most még pici, nem fog emlékezni rá.

A kislányomnak a lábán lett volna 6 ujja, de az 5. és 6. össze van nőve. Olyan kis szív formájú. Most még nem műtik meg, mert ahhoz röntgen is kéne, hogy van-e benne csont, stb.

De a doki szerint még ráér. A férjem mondogatja mindig, hogy majd ha a gyerek akarja, akkor levetetjük neki. Hát, nem tudom. Nem akarom megvárni, hogy az óvodában vagy iskolában csúfolják emiatt. Mert nyilván nem olyan feltűnő, de a gyerekek mindent észrevesznek.

2012. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdemesebb még most levetetni,nem is fog rá emlékezni,és,nem hagy benne nyomot!

Én levetetném!

2012. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én annó úgy születtem,hogy mindkét kezemen 6 újj volt,de ha jól emlékszem,akkor nekem anyukám úgy mesélte,hogy kb 2 hónapos koromban vágták le..

A mai napig látszik a helye,igaz csak az egyiket jobban,de az néha fel is reped..akkor fáj egy picit,de nem vészes...Olyan mintha egy szemölcs enne a kisújjam helyén...

Majd folytatom,csak lemerül az akksim... :( :)

2012. febr. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
a lábán van még 2 ujja nagyon picit összenőve,más nincs.az ortopédus doki táltosnak nevezte,szerinte is meg kellene tartani.
2012. febr. 1. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!