Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek terhesség alatt magas...

Akinek terhesség alatt magas volt a vérnyomása vele mi lett?

Figyelt kérdés
Gyogyszert kaptatok vagy be kellett feküdnötök a korházba?
2013. márc. 25. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Először gyógyszert kaptam, de nem vitte le. Közben kiderült, hogy toxémiás vagyok, 2 hétig kórházban voltam, beállították a gyógyszereket, hogy 140/90 alatt tartsa vérnyomásomat.
2013. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

36. héten lett magas. Kaptam gyógyszert, de nem vitte le, így befektettek. Mivel ott sem tudták levinni, indítani kellett a szülést, ami harmadik alkalommal sikerült. (38. héten)

De, volt olyan szobatársam, aki a 40. hétig kihúzta, gyógyszerekkel szinten tudták tartani.

2013. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én most 23 hetes vagyok és 150/90 volt holnap vissza kell mennem és ha nem viszi lejjebb a gyógyszer sem be kell feküdnöm:SNagyon nem akarom:(
2013. márc. 25. 14:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 1. terhességemnél a 34. hétig minden vérnyomásom mintaérték volt. A 34. heti vizsgálaton meg olyan extrém magas (170/vlmi), hogy a doki haza se engedett. Még aznap sos császárral megszületett a fiam. A kórházban kaptam ugyan vérnyomáscsökkentőt, de minimálisan segített (lement 160/vlmire).

Egy pillanat alatt lettem toxémiás (nem éreztem semmit, és nem is gyanakodtam, mert csak a 32. héten kezdtem minimálisan vizesedni.)

A császár után pár nappal már visszaállt normálisra a vérnyomásom.

A 2. terhességemnél a 36. héten kezdett csak emelkedni (határeset volt), akkor kaptam dopegytet. A 40. héten volt a progis császárom.

2013. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is most dopegytet kaptam remélem segiteni fog!
2013. márc. 25. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok.


35 hetesen lett magas a vérnyomásom, 36 hetesen kerültem kórházba, 38 hetesen engedtek haza. 40+1 hetesen szültem, természetes úton. 10 szem Dopegytet és 4 szem Cordaflexet kellett szednem a szülésig.

Én kérdeztem, hogy nem császároznak meg, azt mondták, nem nyúlnak bele a természetbe :-(.

2013. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28 hetesen lett magas a vérnyomásom.kaptam 4x2 dopegytet és 2x1 betalocot.szinten tartotta a vérnyomásom,aztán 38 hetesen befektettek,mert rossz volt az nst-m.1 hét múlva született meg a fiam,indított szüléssel.
2013. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!