Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti milyen gyakran...

Anyukák! Ti milyen gyakran vesztek magatoknak új ruhát?

Figyelt kérdés
Mennyit költötök ruhákra?Magatokra?
2013. márc. 26. 12:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Havi kozmetikus, 3havonta fodrász. Ruhát nem nagyon veszek magamnak, mert egy csomó van és visszanyertem a régi alakomat. Meg nem is vágyok új ruhára, csak ha valamire szükség van. Kb tél elején vettem 2farmert. Az volt 6000ft (vidéken). A munkámra költöm a pénzem inkább, vagy a gyerekünkre, vagy gyűjtünk valami közösre.
2013. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Kevesett,és ritkán .5000ft félévente.
2013. márc. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon ritkán, a gyerekekre költöm, ha van is felesleges pénzem. Igazából még sajnálom is kiadni a pénzt rá, lelkiismeret furdalásom van, ha magamra költöm, nem a gyerekekre. Zokni, alsónemű amit mindig újítok, új ruhát tavaly nyáron vettem magamnak, mert esküvőre mentünk, akkor is csak felsőt vettem, pedig kellene pár új darab, nadrág, felsők, de hát nem telik rá, pedig gyeden vagyok, párom is dolgozik, de a megélhetés a gyerekeknek való vásárlás elviszi a pénzt.
2013. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%

Havi 1-2 darabot (ami nem bugyi-zokni),ez kb 5-10ezer havonta.

Kozmetikusra,fodrászra nem költök,éves piperém kb 10ezer.

Gyerek előtt is kb enyit költöttem magamra.Telne szerencsére drágábbra,többre is,de drágábbra sajnálom,egy márkajeltől nem lesz szebb ruha,több már igy sem fér.

De vaterán adom el amit már meguntam,abból havi 5ezer bejön,szóval annyira nem sok ez.

Gyerekruhával is igy vagyok,vaterán veszem,amit kinőtt adom is el.

2013. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%

Szerencsére nekem is sikerült most már kemény munkával visszanyerni az alakomat így méretben nem lenne baj a ruhákkal , de azért évek alatt változik a divat is így néha már nem érzem jól magam az iksz évvel azelőtti darabokban (pedig nem vagyok az a végletesen divatkövető igyekszem semleges alapdarabokat venni).

Szóval úgy 4-5 havonta veszek vmit legutóbb tél elején vettem 2 farmert, 2 csizmát, és kellett egy télikabát is (ez utóbbit a turiban találtam).

Most jön a nyár majd (bár még a tavasz se tűnik úgy mintha jönni akarna...) és vennem kell pár pántos trikót már most látom mert a tavalyiak siralmas állapotban vannak.

2013. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Ritkán és kevés ruhát veszek magamnak. Inkább turiból vásárolok magamnak. Viszont tegnap vettem egy új nadrágot 3200Ft-ért (nem is tudom, hogy mikor vettem utoljára új ruhát), mert a terhesnadrágom lába közén már akkor a lyuk, hogy félek, hogy már észrevehető. Turiban sajnos nem találtam nacit. Viszont olyan lelkiismeret furdalásom van miatta, drágállottam is. Kozmetikumokat nem nagyon veszek, sminkelni nem szoktam. Fodrászra is évszakonként egyszer költök, akkor is nagyon meggondolom. Inkább a gyerekekre költöm a pénzt vagy valami olyanra teszek félre, ami az egész családnak hasznos lesz később.
2013. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

1-2 havonta biztos veszek magamnak valamit, egy felsőt, karkötőt, fülbevalót... Nem drága dolgokat, mert sajnálom rá a pénzt és egyébként is kell másra, meg persze már én is jobban szeretek a gyerekeknek vásárolni. Magamnak ruhákat leginkább a H&M-ben, C&A-ban, Mango-ban, Orsay-ban szoktam vásárolni.

Most például szeretnék venni magamnak egy cipőt, csak időm nincs elmenni szétnézni, két kicsi gyerekkel nem egyszerű! :)


És te kedves kérdező?

2013. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

Azt elfelejtett, hogy kozmetikushoz havonta, fodrászhoz két havonta járok.

7-es voltam.

2013. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Elnézést kérek az offért de írjátok hogy havonta kozmetikus, mit csináltattok a kozmetikusnál havonta?
2013. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Én semmit, mert nem járok kozmetikushoz, párom testvérének a barátnője fodrász, így vele csináltatom a hajam, szerencsére kevesebbet kér tőlem:) Avonból szoktam rendelni havonta max. 2 ezer forintért, de ebben a páromnak is szoktak lenni dolgok. 3-as voltam
2013. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!