Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismellű anyukák, akik szoptat...

Kismellű anyukák, akik szoptattatok, milyen típusú bikinit tudtatok venni magatoknak?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve. 10 boltban próbáltam legalább 20 bikinit, de nem tudok venni. Eredetileg 75b-s cicim volt, szoptatáskor 80D-s lett, most 80a-d, nem lóg, de azért picit megereszkedett, felül semmi nincs, olyan laposka. Nem találok bikifelsőt. A merevítős-vastag szivacsos eláll, a csík ronda, a háromszög nem jó. Mit ajánlotok?
2011. jún. 19. 20:32
 1/6 A kérdező kommentje:
most 80a-s, ezt akartam írni.
2011. jún. 19. 20:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Azt szeretned, hogy nagyobbnak tunjon egy kicsit a melled vagy a merettel van gondod, hogy nem illeszkedik a felseje

, ugy ahogy klellene?


Ha nagyitani szeretned vegyel mintas es esetleg tobb regetut (olyan rakott szeru anyagut) es semmi fele keppen sem feketet.


[link]


[link]


ha nem illeszkedik hozzad, akkor csak a probalgatas marad, mert mindenkinek mas tipus all jol :)

remelem sikerul talanod gyorsan :)

szep nyarat:)

2011. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

esetleg ez a tipus is jo lehet :

[link]

2011. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én tankinit vettem, nyakbakötős és szivacsos a felső része. A Tescoban találtam. Nekem is ha úgy mozgok, persze eláll, de ez van, ha kicsi a cici. Kicsit muszáj csalni, az megint csúnya, ha nagyon rád tapad, netán még le is nyom. Marad a szivacsos megoldás, szerintem. Ezekben is van több fazon.

Még ehhez hasonlót láttam a piacon, gondolom kínaiak árulták ott, ilyen több soros fodros 3szög felső része volt:

[link]

2011. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem valami ilyen volt, ilyen hosszabb fodrok voltak rajta:

[link]

Meg kell próbálni, ha találsz ilyet.

2011. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A problemam sajnos kb ugyanez.

75B-s, de formas cicim volt lanykoromban, egymas utan volt ket terhessegem, 85D-re nottek, en szoptatni nem tudtam, mert nem volt tej, viszont 2-3 honappal szules utan ossze is ment a cicim. En nem is igazan hiztam, vekony vagyok most is, csak a cicim valtozott allandoan.

Most 80A es brutal kicsi. Kicsi es tartas nelkuli. Raadasul a felsotestem sovany, a vallam csonto, a karom vekony, a szegycsontom enyhen kiall. Ruhaban semmi gond, kifejezetten csinos, de a bikini nagyon gaz.

Ami nekem bejott:

- push up, de nem az a nyakig felnyomos, mert az nagyon mu, szerintem szanalmas, mert latszik, hogy csak a szivacs csinal cicit, de az enyhebb, tartast ado fazonok tenyleg jol allnak

- ez a fajta fodros:

[link]

[link]

[link]

Nem mutatja azt sem, hogy van, de azt sem, hogy nincs.


En nagyon biztam abban a fajta fodrosban, amit korabban belinkeltek neked, konkretan ebben: [link]

Ezt is felprobaltam, illetve tobb hasonlot (a new yorkerben sok van), de nekem nem allt jol, mert a ket haromszog kozott nagyon szabadonmaradt a mellkasom, meg jobban kihangsulyozta a bikini, hogy sovany vagyok. Nagyon sz.rul allt.

2011. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!