Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fürdés után hol intézitek a...

Fürdés után hol intézitek a pelenkázást, ott ahol nincs lehetőség mosógépen pelenkázni? :-)

Figyelt kérdés
Eddig nem volt problémám, mert kiskádból kivettem,rátettem a mosógépre, megtöröltem pelenkáztam, mehetett aludni. De kivittük a mosógépet, más nem lehet a helyébe rakni. Padlófűtés van, tegyem a földre a gyereket?
2013. márc. 27. 17:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ma debütált a földön pelenkázás, de nem így akartam. Gondoltam kiviszem a szobájába fürdés után, de folyton vissza spurizott a fürdőbe, így leterítettem egy törölközőt, erre rácsücsült, szépen megtöröltem, hanyat feküdt amikor meglátta a pelenkát, és kész is. Mondhatni röhejesen egyszerű volt, egy perc alatt elintézte azt amin én egész nap rágódtam:-)
2013. márc. 27. 20:48
 12/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát, mindenkinek ment a zöld kezecske!

Ha van még ötlet szivesen várom :-)

2013. márc. 27. 20:49
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocsi nem bírálni akarom a döntésed csak érdeklődnék, hogy késő tavasszal, kora nyáron, amikor mondjuk 20 fok van kint, vagy 22, akkor is befűtesz 27 fokra a fürdőben? Szép kis fűtés számlátok lehet...
2013. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Áram.

Hordozható hősugárzó, tudod amit bedugsz, és fújja a meleget.

Mi már nem fűtünk, mert a házunkat olyan korszerű anyagból építtettük, hogy 10 foknál már ne kelljen fűteni. De a fürdőben még mindig bedugjuk a hősugárzót a gyereknek. NYILVÁN nem 27 fokra fűtünk már:-)

És nem, megnyugtatlak, bár egyáltalán nem tartozik ide, hogy nem magas a fűtés számlánk. Sőt NINCS is fűtésszámlánk, van saját erdőnk abból van a tüzifa, fával fűtünk. Akácfa, direkt erre a célra ültetve. A hősugárzó valóban megdobja az áramszámlát, kb napi 47 forinttal.Azaz egy 31 napos hónapban olyan 1400 forinttal többet fizetünk.

MInden jót.

2013. ápr. 14. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!