Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg megvonják a tejfehérje...

Tényleg megvonják a tejfehérje allergiára az emelt családi pótlékot?

Figyelt kérdés

Most hallom, hogy sokmindenre megvonják. Nem olyan sok az a 10 ezer ft, de mégiscsak fedezi a havi rizstejet és a drágább ételeket. Pláne, hogy rettentő szigorú diétát kell tartani. Nem érzem igazságosnak.

Az oviban nem tudják biztosítani az ételt neki, nekem kell hordani. Tehát elég sok plusszal jár. Remélem nem igaz a hír. Mindig a bajban lévőkbe rúgnak bele.


2013. márc. 27. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Igen megvonják ! Nálunk aszmás a gyerek és tölünk is megvonták!
2013. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Énis ezt itt megkérdeztem és azt írta valaki,hogy honnan vettem ezt a hülyeséget?!Tehát igaz akkor?!és mikortól vonják meg??a gyest is?
2013. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Állítólag az emelt családit is és az összes többi kedvezményt is. Érdekes, hogy ezt mindenki csak innen-onnan hallotta és senki nem tud részleteket. Valahogy az ilyesmit soha nem reklámozzák. Én is reménykedek, hogy nem igaz. Az én lányom asztmás és ez is elég sok plussz költséggel jár
2013. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van egy jó pár betegség, amit kivettek a tartós betegségek közül. Az gyermekkori asztma tuti ide tartozik, ez sajnos minket is érint. Nálunk az a 10.000 Ft még a gyerek állandó gyógyszereit sem fedezi, nemhogy azokat, amiket az egyfolytában előjövő betegségei miatt kell szednie.

Nekünk a doktornőnk azt mondta, hogy ezzel minden olyan juttatástól elesünk, ami eddig járt utána. Szerintem ez a gyesre is vonatkozik.

2013. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vonják meg a táplálékallergiásoktól.nemrég olvastam a változásokat hogy ezután kik kaphatják és a tejfehérjeallergiásoknak továbbra is jár,max. szigorubb lesz a kontroll...

[link]

7es pontban van felsorolva.

2013. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem veszik el, nyugi. Ugyanonnan tudom, amit az 5. válaszoló belinkelt.


A többiektől kérdezném: miért kell félinformációval riogatni egymást?

Aki nem tutira biztos a válaszban, az minek válaszol??? Nem lehetne előbb tájékozódni?

Bocsi, de kiakaszt az ilyen gyerekes viselkedés, ennyire nem lehet unatkozni!

2013. márc. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nálunk is a tejfehérje allergia mellett sokminden van. Ezért sem veszik be oviba egész napra. Sok a gyógyszer. De szerencsére több mint felét a közgyógy fedezi. De a másik fele és a spec étrend egyértelmű a mienk. Szóval rosszul esett volna ha elveszik. Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 28. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!