Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 25 év alatt szülő kismamák,...

25 év alatt szülő kismamák, anyukák, titeket ért valami atrocitás, kellemetlen megjegyzés a gyermekvállalással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Két felettesem is fiatal,nálam 4-5 évvel idősebb hölgy,mindkettő úgy gondolja,hogy ház,esküvő,egzisztencia és megfelelő mennyiségű pénz esetén lehet csak gyermeket vállalni.

Én 24 évesen leszek anyuka,mindig fiatalon szerettem volna édesanya lenni,megvan mindenünk,kivéve azt,hogy albérletben és nem saját lakásban élünk.


Rossz,hogy felelőtlennek és meggondolatlannak gondolnak. :(

A nagyfőnököm reakciója pedig a következő volt: "Ebbe a világba,hát te tudod. Bár bőven ráértél volna még..."

Azóta kedves meg minden,de nekem ez is nagyon rosszul esett,meg az is,hogyha meghallják a korom meg hogy albérletbe érkezik az a következő kérdés, hogy "és terveztétek?"

:(


2013. márc. 31. 19:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nevetséges,hogy a begyepesedett anyucik rányomtak a kérdésre pontoztak és még nem is válaszoltak,látod kérdező nem kell velük foglalkozni nem éri meg rendes érveik sincsenek abból is látszik,hogy senki sem válaszolt neked érvekkel miért is lennél te ehhez fiatal
2013. ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen szültem.Én is mindig fiatalon szerettem volna szülni.Ne foglalkozz más véleményével.A gyermekedet fel is kell nevelni,én szeretném látni még az unokáimat is.Ha saját házra várnék és arra hogy minden tökéletes legyen,és legyen elég pénzem,sosem szültem volna gyereket.Mikor is lesz minden tökéletes,mikor lesz elég a pénz?Mikor akarnak szülni 35-40 évesen,és mikor lesz kistestvér,az unokákra esélyük sincs!Szóval vágj bele bátran!Sok boldogságot kívánok neked!
2013. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

33 évesen szültem, és bizony ennek is van előnye, de egyre többször mondom azt, hogy inkább az egyetem után kellett volna rögtön. (Igaz én még akkor nem találtam meg a megfelelő apukának valót, így nem jöhetett a baba)

Egyébként tőlem is megkérdezte már valaki, hogy ugye csak úgy becsúszott, hát köpni-nyelni nem tudtam...


Ne izgasd magad! Sok boldogságot!

2013. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!