Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az összes fiatal anyuka!...

Az összes fiatal anyuka! Titeket milyen atrocitás ért eddig a korotok miatt?

Figyelt kérdés
Ért egyáltalán? Hogy véditek meg magatokat? Hogyan kezelitek ezeket a szituációkat? Bármilyen történetet szívesen olvasok.
2011. jan. 30. 18:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Szia


Pont tegnp tortent az eset....

Angliaban nem ritka, ha valaki 15-16 eves szul.En 25 evesen szultem a lanyom 1 eves tehat mar 26 vagyok.

Az utcan leszolitottak(mindig vannak olyan fiatalok akik gyujtenek valamelyik korhaznak stb), hogy ilyen fiatal lettemre szultem stb stb es hogy adok-e a gyerek korhaznak penzt, hisz a gyerekkel egyutt en oda jarok.

Mondtam, hogy adnek ha lenne mit es persze, hogy oda hordom a gyereket, hisz mashova nem tudom.De a csaj mondta, hogy olyan fiatal, vagyok hogy en is oda jarok meg nem?

Amikor meg mondtam, hogy 4 honap es 27 leszek kicsit furan pislogott :D

Egyebkent nem volt meg semmi serto eddig.

Amikor otthon vagyunk volt, hogy elkeri a szemelyimet ha a ferjemnek cigit akarok venni....de ez inkabb elony mint hatrany, mar ebben a korban :D

2011. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Zöld kezet neked! :)
2011. jan. 30. 18:42
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

18 évesen szültem, így még amikor terhes lettem akkor gyerekorvoshoz láttam (a terhesség miatt kerültem át felnőtt dokihoz), és rögtön szidott a gyerekdoki, hogy még én is gyerek vagyok hogy akarok így gyereket gondozni, ápolni.Na akkor jól leteremtettem hogy miböl gondolja hogy annak akinek a személyiig.-ban régebbi születési dátum szerepel, az nagyobb profizmussal tud ellátni egy babát.

Amikor megszületett a pici, egy darabig hozzá hordtam, és nem győzött bocsánatot kérni, hogy olyat mondott, mert valóban van hogy a 30éves anyukák "rosszabúl" látják el a gyereket.

Amúgy szerencsére elég ritkán szóltak meg a korom miatt, de aki igen, azt a dokinak is mondott szöveggel intéztem el.

Mellesleg ahogy nézem a mi falunkba lassan természetes hogy fiatalon szülnek.A velem egykorú, nálam 1-2 évvel fiatalabb csajok 50%-a már babakocsit tol.

2011. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

22 évesen szültem. Nem ért semmilyen atrocitás. Már 2 éves a lányom és mindig azért szólítanak le hogy milyen szépek vagyunk. A húgom barátnői pedig azt szokták mondani, hogy ők is ilyen csini anyukák akarnak lenni.

Én örülök, hogy ilyen fiatalon nekem összejött a család projekt. Annyi 30-as szingli irigyem van, hogy csak na.

2011. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabb voltam, mint bárki, aki eddig írt, amikor a fiam született. Nem igazán ért atrocitás, de egyszer a hévre várva leszólított egy néni, hogy milyen rendes vagyok, hogy sétálok a testvéremmel. Akkor elmondtam, hogy a gyermekem, eléggé meglepődött és nem akarta elhinni, de végül megbarátkozott a gondolattal.

Az egyik netes oldalon leírtam a születése történetét, és az egyik hozzászóló jópár oldalon keresztül szidott nagyon, de végül sikerült meggyőznöm, hogy jó helyen van a fiunk, és később bocsánatot kért, azóta jóban vagyunk.

Sajnos az egyik családtagom nem tudott megbékélni ezzel, és azóta nem tudtam kapcsolatba lépni vele. Azóta meghalt:(

Nagyjából ennyi, de gyakran megkérdezik a korom, olyankor megállapítják, hogy jó hamar jött, de eddig túlléptek a dolgon.

19/L, 4 éves nagyfiú anyukája

2011. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

19 éves vagyok, most várjuk az első babánkat, mire megszületik 20 leszek. Semmilyen atrocitás nem ért eddig, hiszen az hogy ki milyen anyuka lesz, nem attól függ, hogy hány éves, hanem a dolog szerintem fejben dől el. Van párom, 3 éve együtt vagyunk, 2 éve együtt is lakunk, nagyon jól megvagyunk, és nagyon örülünk a babának, hogy jön. Az iskolát rendesen kijártam, van érettségim, jó szakmám. Van egy külön kis lakásunk, dolgozunk, sokat félre rakunk a babára, semmire nem panaszkodhatok. A szülők is nagyon örülnek, nálunk mindenki fiatalon szült, olyan idős kora körül, mint most én vagyok. Egyébként is terveztünk babát, csak 1 év múlva, de ha jönni akar, hát jöjjön, sok szeretettel várjuk. :)

22 hkm

2011. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a kisfiam 6 hetes volt sárgaság gyanujával vizsgálatra kellett vinni a kórházba. Ott a fóorvosnő vizsgálta és eléggé negatívan mondta,hogy milyen fiatal az anyuka,és megkérdezte a koromat. Mondtam,hogy 27 nagyon meglepődött és kicsit másképp beszélt velem ezután.(általában 10évvel néznek fiatalabbnak:-P) Vannak egészségügyis ismerőseim és mondták,hogy a (túl) fiatal anyukákat sokszor nem úgy fogadják ahogy az idősebbeket.
2011. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én először 20 évesen voltam terhes, én is az a típus vagyok, akit 5 évvel legalább fiatalabbnak néznek. A doki aki megállapította a terhességet, nem is figyelte a boldog mosolyomat, csak elkezdte mondani az ultrahangot bámulva, hogy "nem védekeztek?? jó sok vitamint kell majd szedni, fejlődésben lévő szervezetnek..." stb. Mondom nem, terveztük a babát a férjemmel és nagyon örülök neki. Ránézett a papíromra, látta hogy '87-es vagyok és elvöösödött.. Nem volt ez attrocitás, inkább röhögtem rajta magamban.

Másik: már megszületett a kisfiam, volt kb fél éves, és babakocsival szoktunk eljárni a közeli étterembe ha nincs időm főzni, és venni szoktam menüt, tehát arcra ismert a büfés nő. Egyszer mikor épp vetkőztettem le, megkérdezte: "gyakran vagy te a kicsivel?" mondom igen, napi 24 órában, de nem értettem még, miért kérdi, először azt gondoltam, az apukára gondol, hogy ő is sokat van-e itthon merthogy mindig engem lát csak a babával vagy nemtom, nem értettem. Aztán kiderült, hogy a bébiszitterének nézett!! :))))

2011. jan. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is 18 évesen lettem terhes ,és mivel faluban lakunk így mindenki ismer,és olyan pletykák keringtek a hátam mögött hogy én cigizek terhesen(pedig életemben nem szívtam el egyet se ,sőt még a szagát is utálom)a másik pedig az volt hogy azt terjesztették hogy a párom,aki szintén 18 volt akkor,úgy tudta hogy fogamzásgátlót szedek,és hogy átvágtam és így lettem direkt terhes.Párom pedig nagyon jól tudta hogy nem szedhetek gyógyszert...

Közvetlenül nem ért atrocitás csak jól megnéznek az emberek ha lányommal sétálunk,vagy ha vásárolni vagyunk.

2011. jan. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én már nem vagyok olyan fiatal, mert 80-as vagyok, 26 voltam, amikor először szültem, de akkoriban nem találkoztam nálam fiatalabb kismamával.

Szinte mindenki a 35-40-es éveiben járt, pedig a legtöbben első babások voltak.

Tök kellemetlenül éreztem magam emiatt, meg egy csomóan mondták, hogy ráérünk még a gyerekkel, meg hogy már nem "divat" 30 alatt szülni...

Nálam fiatalabbal nem is találkoztam, úgy emlékszem, talán 1-2 30 körülivel.

2011. jan. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!