Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ciki, hogy még pizsamában...

Ciki, hogy még pizsamában voltam én is, meg a kislányom is?

Figyelt kérdés
Férjem nincs itthon, sokáig aludtunk, és most a szomszéd apuka a kisfiával átcsengetett locsolkodni. Ők elegánsan öltönyben, mellénnyel-nyakkendőben, mi full kócosan, pizsamában :( nem kicsit érzem hülyén magam.
2013. ápr. 1. 09:18
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem aranyosak lehettetek, nem ciki.Én értékeltem volna hogy ajtót nyitottatok!
2013. ápr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azzal vigasztalom magam, hogy legalább a normálisabb pizsamám volt rajtam, meg köntös :(
2013. ápr. 1. 09:23
 3/7 anonim válasza:
100%
Tündériek voltatok tuti! Két álomittas kócos lány pizsiben... Én értékeltem volna!
2013. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez vigasztal, engem is pizsiben és köntösben locsoltak meg. Nem győztem magyarázkodni. :)
2013. ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Otthon vagy, azt viselsz amit akarsz! :) Szerintem is aranyosak lehettetek! Boldog húsvétot :)

Jövőre már én is a kislányommal nyitok ajtót ;)

2013. ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Így van 5-ös! A vendég öltözzön ki! Ti lányok mindig szépek vagytok!(szerintem!)Boldog Húsvétot Nektek!!!
2013. ápr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így jártunk!

Telefonált a házban lakó anyuka,akivel együtt jár a kisebbik fiam oviba,hogy feljöhetnének-e locsolkodni.Mondtam neki,hogy még pizsiben vagyunk,de 1 óra múlva már locsolásra kész vagyok!Erre 20 perc múlva jelentek meg,a konyha szaladt,mert akkor kevertem össze a tortának valót,én még pizsiben voltam.

Én is ma laza napot terveztem,egyébként sem ünnepeljük a húsvétot!

délutánra áthívtam őket játszani,hátha ez enyhítő körülmény:)!

Ha nem volt előre megbeszélve akkor szerintem sem ciki:)

2013. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!