Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor fogok tudni újra tampont...

Mikor fogok tudni újra tampont használni? Lányok, én 22 hónapja szültem, de a mai napig nem tudok tampont használni. Egyszerűen zavar, nyom, irritál.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hú, sajnálom:/ Akkor ha eddig nem tudtál szerintem nem is fogsz már tudni. Én is 22 hónapja szültem, de már 3 hónap után használni tudtam tampont. (most megint terhes vagyok) Esetleg ha lesz még egy szülésed, akkor változni fog a helyzet. De azért dokihoz is elmennék, hátha tud rá valamit adni.


34hkm.

2013. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem dugod elég magasra, ha érzed.
2013. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
És a szex nem zavar csak a tampon? Bocs, ha indiszkrét.
2013. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De, a szex is nagyon zavar. Nem is nagyon tudunk együtt lenni, keservesen esetleg. Egy fabábuba több élet szorult mint belém, az már biztos, annyira nem érdekel a szex. Az is bosszant, de ezt már kiveséztük itt, ezért csak a tamponról érdeklődtem :-)
2013. ápr. 4. 08:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát meg kellene nétetned, hogy valamit érez e ott az orvos, lehet, hogy azt mondja, valami beavatkozásra van szükség.22 hónap alatt már nem kellene érezned semmit.
2013. ápr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Méhszájsebed nem lehet?? Mert azt kezelni kéne,mielőtt rosszabbra fordul.
2013. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Bevallom nektek, nekem annyira borzalmas volt a szülés, hogy én elmentem 6 hetes kontorllra, de engem azóta orvos nem látott. És ha rajtam múlik soha nem is megyek nőgyógyász közelébe...de ez a méhszájsebes dolog megijesztett. Ennek nincs valami jele?
2013. ápr. 4. 14:57
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez nem jó módszer,hogy nem mész orvoshoz. Fájt,elmúlt,tessék túl lenni rajta.Mindenhonnan hallod, hogy évente ellenőrzés.Nem véletlen ám!!

És bár a méhszájseb ártalmatlannak indul,pár év alatt csodát tud tenni,hogy az onkológia a vége.

Tessék elmenni szűrésre,a melledet is mégnézetni,ha már nem szoptatsz.

[link]

2013. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Jesszus...Te nem az anyám vagy? :D


Oké, igenis, megpróbálom összeszedni magam és elmenni valami nőgyógyászhoz....talán a jövőhéten.

Igenisértettem!

2013. ápr. 4. 16:37
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy méhszájsebem van, de azért jól betojtam, elmegyek a jövőhéten.
2013. ápr. 4. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!