Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket is zavar, ha puszilgat...

Titeket is zavar, ha puszilgatják a babátokat?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
igen, baromira, főleg ha idegenek teszik, és főleg, ha a kezét, amit a gyerek a szájába vesz utána!!
2012. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Én nem engedtem, és szóltam mikor a gyerek felé közelítettek.Tetszik/nem tetszik valakinek.
2012. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Pfuj már, nehogy szeretetet kapjon a szegény gyerek...fertőtlenítsd le az egészet miután megpuszilták...
2012. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
te utolsó, szeretnéd, ha idegen nénik odamennének hozzád és puszilgatnának? A baba is ember, de néha ezt elfelejtik. Gondolom nem a nagymamától félti a kérdező a gyereket.
2012. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Majd ha egyszer az életben lesz gyereked, majd utána eszmét cserélünk erről a témáról:DD
2012. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Persze, de nem értem miért kell ilyen kérdést feltenni? Nyilván zavar, ha idegenek akarnák nyalogatni a gyerekemet, meg persze az is más , ha a nagyszülők, testvérek...stb..Akik nem idegenek. De a kérdés eléggé általános. Mert a gyerekedet az utcán idegenek akarják puszilgatni, kiveszik a babakocsiból és kérdés nélkül puszit nyomnak mindenére? Ezt nehezen tudom elképzelni!
2012. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy kicsoda!

Idegeneknek nem engedném, az zavarna. De nem is volt rá példa, hogy bárki csak úgy megpuszilta volna.

A család meg nem zavar, hisz nem nyálas puszit adnak neki.

2012. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
6-os, simán megtörtént, hogy benyúltak vadidegenek a zebra mellett ácsorogva a gyerekhez, vagy a boltban, a sorban állva, utcán is megálltak, fejét simogatták. Vagy pékségben megvette a néni a sütit és már dugta is a gyerek szájába, mert hogy nézte...
2012. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A szeretet mellé kap egy csomó bacit is. Azért kérdeztem, mert anyósom hazajön a munkából (boltban dolgozik, ahol sok ember megfordul), és rögtön jön a 2 hós fiamat puszilgatni, még a kezét sem mossa meg.
2012. dec. 28. 18:27
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Hatalmas problémák, igazán. Az én gyerekemet idegen még sosem akarta megpuszilni, nem is hallottam még ilyenről, a rokonoknak meg nehogy már megtiltsam, hogy megpuszilják. Nem szabad kisajátítani a gyereket.
2012. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!