Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor fogok tudni újra tampont...

Mikor fogok tudni újra tampont használni? Lányok, én 22 hónapja szültem, de a mai napig nem tudok tampont használni. Egyszerűen zavar, nyom, irritál.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 20:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

:-)) Nem vagyok az Anyád! Csak túl vagyok egy pár csodán,meg az onkológián.Ne a magad kárán tanulj,hanem a másén!!

Rendes vagy és okos,kedves fogadott lyányom!!Keress olyan nőgyógyászt,aki kedves és megértő,és tedd fel neki az összes kérdésed.

2013. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Oké, megyek! Jövőhéten elmegyek. Akármennyire is ellenkezik ellene minden porcikám.

De csak miattad!:-)

Már keresem is a megfelelő hentest...

2013. ápr. 4. 20:40
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia Pótlányom!!Eddig csak két fiam volt.Ma is van teendő!!Jóreggelt!

Ma szépen eltipegsz a patikába vagy a drogáriába és veszel sikosítót.Jó az eperízű is,de a mentolos még nem.

Aztán este odanyomod Kedvesed kezébe,hogy nagy élvezettel kenegesse be ott,ahol majd a nődoki megnézi.

És amikor fizetsz,gondolatban elengeded az összes fájdalmadat és szorongásodat.Hagyd ott a tálcán.

Most gyorsan befejezem,mert kerekszemű főnököm kíváncsi ember, és egyre tágabb szemmel közeledik,hogy min is mosolygok.:-))

2013. ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Oké. Van is itthon, ugyanis a szex maga a pokol, főleg síkosító nélkül, szóval az van itthon egy raklapnyi. Keresgélem a nőgyógyászt!
2013. ápr. 5. 18:50
 15/16 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes,és akkor még egy jó tanács.

Írd össze magadnak,hogy mit akarsz megkérdezni,és az összes kérdést tedd fel a dokinak.Ha mond valamit,kérdezz vissza azonnal.

És most jön a lényeg! Ne állj fel a székről,amíg nem kaptál mindenre választ.Érted?? NE állj fel a székről,ha Ő feláll,akkor sem.Csinálj úgy,hogy oda várod a vacsorádat.Csak akkor állj fel,ha megvagy elégedve.

Ne hagyd magad lerázni.

2013. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Jo otlet,hogy irjam ossze a kerdeseket..eszembe nem jutott volna. Koszi:)

Bajban vagyok a nogyogyasszal,mert akinel szultem ahhoz nem megyek...mast meg nehez talalni,de jo uton haladok. Koszi a jotanacsokat.

Ilyenkor hianyzik csak igazan az anyukam...:|

2013. ápr. 5. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!