Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a jobb gyereküllés...

MiamiPetra kérdése:

Melyik a jobb gyereküllés 9-25ki-ig vagy a 9-36kg-ig? És melyik márka a megbízható? Ikreim vannak, így nem szeretnék több 100e költeni rá.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok különbséget, csak azt, hogy nekünk römer britax evolva van, 9- 36 kilóig. Nagyon bejött, dönthető, mert a lányom még nem tudott rendesen ülni, mikor 9 kiló volt.

A fejrész állítható, nem nyomja a vállát. Utána a háttámlát levéve ülésmagasítóként funkcionál.

2013. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cybex Isis-Fixünk van,52ezer Ft bár én kuponnal vettem így 38ezer volt akkor nagyon megbízható,kényelmes,és 9-36kg-ig jó.
2013. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szsuzs ***** válasza:
recaro young sport, 9-36 kg-ig. tesztek alapján az egyik legjobb védelmet nyújtja.
2013. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajna nekem ezek túl drágák.
2013. ápr. 11. 07:04
 5/6 szsuzs ***** válasza:
érdemes vadászni teszveszen, jofogason...
2013. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azon vagyok már jojozik is a szemem, csak hát ugye bár nekem 2 db kell, így meg nehéz hasonlot találni. :)
2013. ápr. 15. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!