Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt kapom meg a...

Mareszjoe kérdése:

Mennyi idő alatt kapom meg a pénzem?

Figyelt kérdés
Február 13.-a óta vagyok táppénzen,és még nem kaptam pénzt. Szerdán voltam bent az OEP-nél,hogy megérdeklődjem,mi a retek van.Ott azt mondták,hogy amit febr.28.-án bevitt táppénzes papíromat ők márc. 18.-án kapták meg a könyvelőtöl,és 27.-én kiküldték postai úton a pénzt. Még ma se hozta a postás. Mikorra fog nekem az ideérni? Közre játszik benne az ünnep?

2013. ápr. 5. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Miután a könyvelő leadja, azután 25-30 nap mire megkapod!!!!

Kérd számlára utalással, az gyorsabb!!!

2013. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ! 27.-én küldte ki az oep a pénzt,és az érdekelne,hogy 27.-töl számítva hány nap,mire kihozza a postás? a következő már számlára megy! :)
2013. ápr. 5. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam hogy 2 hetente a táppénzes papírt bevittem az OEP-hoz de elötte lefénymásoltattam és a másolatot küldtem el a munkáltatónak így 5 napon belül a számlámon volt a pénz.Elötte nekem is elfelejtette a munkáltató és volt hogy nem kaptam időben pénzt de ezzel a módszerrel mindig gyorsan megkaptam.
2013. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is így akartam,hogy 2 hetente,és a másolat megy a munkáltatóhoz,de a könyvelő nem fogadja el a másolatot! Kész agyrém! Voltam a postán,azt mondták,várjak türelmesen,valószínüleg a központban ülnek rajta. Nagyon cukik,nem?
2013. ápr. 5. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem fogadja el!!!!!!!!!Azt kapja és kész!Neki már ott nincs akkora jelentősége mint az oep-nél! És mit csinál ha azt kapja?kirúg?Kérdezd meg az oep-nél ezt!
2013. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!