Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányással, náthával, lázzal...

Hányással, náthával, lázzal járó betegségben volt a babátok?

Figyelt kérdés
Meddig tartott? Hogy viseltétek?
2009. szept. 21. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
3-4. hétben nátha, hőemelkedés. Utólag tökjó volt, mert vigyáztam magamra, a rég várt baba pedig megszületett. Ha sokat hánysz, azért menj orvoshoz mihamarabb!
2009. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 évesen 1 hétig voltunk rotával kórházban. Legyengült Szegénykém, de ott voltam vele és minden rendben volt, de azért durva volt a sok pelus, meg az a rengeteg hígfosás, meg az infúzió stb. Aztán most volt 3 napos láz nevű vírusos megbetegedése, mostmár 17 hónapos, esküszöm nehezebb volt, mint 1 évesen a rota. Éjszakára felment majdnem 40 fokig, alig tudtam csillapítani, a lázas állapotban még rendben is volt a gyerek, de aztán kijöttek rajta a pöttyök és 2 napig nagyon nyűgös volt. Aztán náthás is volt, abban csak az orrszívás volt vészes, meg az a sok takony, amit állandóan törölgetni kellett az orráról, szájáról. Hát ez van, mindegyik kisgyerek átmegy ezeken. Miért kérdezed?
2009. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!