Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt más is akinek a 2...

Van itt más is akinek a 2 babája között 11 hónap van?

Figyelt kérdés
Milyen velük ? Nehéz ?

2013. ápr. 5. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen,de már nagyobbbak.

Kicsi lányom 4 éves lesz júniusban, fiam 5 éves júliusban.

nem hazudok, az első év a rémálom volt, a terhesség utolsó harmada is.

De túléltük,mindenki ikreknek gondolja őket.

2013. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szia, az én gyerekem között nincs 1 év. A nagyobbik nagyon szereti a kicsit, mindig előtte csinálunk mindent(szopi, pelus csere stb) nincs féltékenység. Az első hónapban nekem nagyon könnyű volt, mert a kicsi csak aludt állandóan, de most 3 hónaposan kezd bonyolódni a helyzet. Nem egyszerű kettő kicsivel, de sztem megoldható. Próbálj minél hamarabb napirendet kialakítani nekik, így neked meg nekik is jobb lesz. Kitartást! 15 hónapos és 3 hónapos babák Anyukája!
2013. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igaziból nálunk a 4. baba lesz ( nem terveztük ) van egy 6 éves , 4 éves , 3 hós kislányom most vagyok 7 . hétbe :)

Csak-csak lesz valahogy !

2013. ápr. 11. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is 11 hónap van a kettő között és pont ma éreztem azt, hogy nagyon nehéz. A kicsi még csak 6 hónapos, hol az egyik sír, hol a másik. Apa sokat dolgozik. Próbálok erős lenni és türelmes. Abban reménykedek, hogy később könnyebb lesz!
2013. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az 5. babám után jött nagyon hamar a 6., 2 hónapos volt a kicsi, amikor terhes lettem újra. Juniusban szülök, a legnagyobbak most múltak 6 évesek.
2013. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én és nővérem. Anyum azt mondta katasztrófa volt.

Utazott velünk a metrón kedves emberek nem adtak helyet. Nővérem megfogta az ajtót ahogy nyílt az behúzta a kezét engem elengedett cibálta ki az ő kezét senki nem segített én meg hassal előre kiestem a metróból. Egy bácsi vett fel hogyha elindulna a metró...

az én első és az ő második szülinapjáról nincs kép. Tesóm úgy döntött átmászik az én kiságyamba és úgy sikerült hogy átesett rám a szemoldököm szám felszakadt mert egy játék volt a kezében, neki monoklija lett és az orra vérzett...

stb stb stb...

nálunk sok kis baleset volt.

2013. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!