Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Már több, mint 1 hete nem...

Már több, mint 1 hete nem szopizik a babám, viszont még mindig van tejem. Mikor fog elmenni?

Figyelt kérdés
Nem fáj vagy feszít, nem is folyik, csak ma kíváncsiságból megnyomtam picit a mellbimbóm és jött belőle.
2013. ápr. 6. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

3 gyereket szoptattam. Az elsőnél még fél évig volt, a második egy év után is tuddam volna fejni, a harmadik 3 hónapja nem szopik, de még van tejem.

Azt mondják, így normális, ha nem folyik, nem feszít akkor másfél évig is lehet várni (nőgyógyászom mondta) ha folyna, fájna ,csomosódna akkor adnak gyógyszert amitől elapad.

2013. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!! Nem is sejtettem, hogy ez ilyen sokáig eltarthat.
2013. ápr. 6. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!