Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek felelőtlenség egy...

Szerintetek felelőtlenség egy 3 hónapos kisbabával elmenni pár napra szállodába pihenni?

Figyelt kérdés
Március végére tervezünk egy 4 napos pihenést, 2 gyerekkel mennénk. A nagy 6 éves, a kicsi 3 hónapos. Nyilván nem bulizni akarunk 4 napig, meg nyakunkba venni a fél világot, hanem kicsit kipihenni a hétköznapokat. Igazából csak az lebeg a szemem előtt, hogy végre nem kell 4 napig takarítanom, főznöm, mosnom. Végre lesz idő kicsit a gyerekekkel lenni, nem az lesz a séta a kicsivel, hogy elloholunk reggel az oviig, meg vissza. Amikor megemlítettük ezt társaságban, hát kaptunk hideget-meleget. Hogy egy 3 hónapossal nem szabad elmenni, meg ne legyünk már ennyire önzők. Eléggé meglepődtem, és elgondolkodtatott a dolog. Tényleg önző, meg felelőtlen dolog elmenni egy ekkora babával?
2013. márc. 18. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Dehogy az.


Mindig weelnesszállókban szállunk meg,rengeteg a kisbabás,3 hónapos is élvezi a vizet, a jó levegőt.

2013. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem önzőség!

Jó pihenést! Érezzétek jól magatokat!

2013. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Hát ez szerintem nem felelotlenség. Nagyon is jo dolog,hisz sokat tudtok foglalkozni a gyerekkel ,énis mennék :D

Nem 3honapos nélkul mennétek ,ugyh eyáltalán nemértem a beszolásokat,de mind1...:)

2013. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Mi 3 hónapossal Balatonon voltunk nyáron. A szálloda, meg a wellness még jobb is, kiszolgálás, meg minden helyben van. Menjetek, jó pihenést!!!
2013. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Ugyanmar, mert lenne felelotlenseg! Aki fuj ratok, az csak irigy. Szepen mindenre felkeszulsz, viszel eleg cuccot a babanak (az o cucca lesz a legtobb:D) es irany a szalloda.

Irj mar most egy listat, hogy ha meg addig eszedbe jut valami, akkor felirod. En igy szoktam, melle meg pipalgatok:D

Mi is megyunk kirandulni, majusban, enyem 2.5 eves, es en is kaptam mar olyat, hogy minek viszem meg ilyen kicsinek kirandulni, nem is fog ra emlekezni, varjak inkabb meg par evet...stb...erre azt szoktam mondani, hogy jo, akkor felhivom a szallodat es lemondom...jo cinikusan, erre persze eszreveszik magukat, hogy nekik rosszul esett, hogy leoltom oket, akkor lehet nekem is rosszul esik az okoskodasuk.

2013. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy az, ismerősömék 2 hónapos babával voltak. A gyereknek tök mindegy volt, a szülők pedig feltöltődtek egy kicsit. Ha úgy érzed, hogy szükséged van erre a pár napra, akkor menjetek. A "mártíranyu" kórusra meg ne hallgass, akik szerint akkor vagy jó anya, ha most már csadort húzol magadra és száraz kenyeret eszel, meg nem látsz tovább a játszótérnél meg a zenebölcsinél.
2013. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Golan Trevize ***** válasza:
78%
3 hónapossal már simán lehet menni szerintem.
2013. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem önzőség, ha otthon hagynátok a gyerekeket, akkor talán az lenne, bár ezt eldönteni mindenkinek szíve joga! Menjetek, pihizzetek, érezzétek jól magatokat! De jó lenne nekünk is menni.....
2013. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Mivel magyarázzák, hogy ez önzőség? Mi az önzőség benne? De komolyan? :)

Mi két 4,5 hónapos kisbabával mentünk nyaralni. Mondok "rosszabbat": egy hónap múlva pedig egy hétvégére mentünk kettesben a férjemmel, gyerek nélkül még kiélveztük a nyár utolsó pillanatait.

Ahogy azóta is voltunk kikapcsolódni, pár hónapja síelni nagycsaláddal, mindig volt aki a gyerekekkel (mieinkkel és unokatesóikkal) voltak, míg a szülő csúszkált.

Most nyáron már másfél év körüliek lesznek, ezért egy hosszabb, külföldi utat is bevállalunk.

Nem állt meg a világ, "csak" gyerekeink születtek! Ezt felejtik el nagyon sokan.

2013. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Örülök, hogy más is így látja! Az volt az érvük, hogy egy ilyen picinek állandóság kell, meg, hogy kiszakítom a megszokott környezetéből. Ez gondolkoztatott el. Bár én azt gondolom, hogy neki az a fontos még, hogy én ott legyek, és kielégítsem a szükségleteit, szeretgessem. Ez a listaírás nagyon jó ötlet! Köszönöm, alkalmazni fogom! :)
2013. márc. 18. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!