Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Akinek enyhe/súlyosab...

Anyukák! Akinek enyhe/súlyosabb értelmi fogyatékos a babája, mikor derült ki, mik voltak a jelek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves korban vettük észre, hogy valami nincs rendben majd 15 hónaposan biztos voltam benne, és a baját is tudtam, mivel ezt tanultam, a tünetek megegyeztek három évesen enyhe értelmi fogyatékossággal diagnosztizálták, de mivel tudtam, hogy nem csak ez áll fent van még más is, elvittük Budapestre ahol megkapta a végleges diagnózist ami enyhe értelmi fogyatékosság, és autizmus sprektumzavar lett.
2013. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez mitől alakul ki?
2013. ápr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És miből gondoltad, kedves első?
2018. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves első! Kérlek leírnád példával, hogy mit jelentett az, hogy "valami nincs rendben" illetve, hogy később mik voltak pontosan a tünetek? Köszönöm előre is!
2018. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!