Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, őszintén: mit gondolt...

Anyukák, őszintén: mit gondoltok arról, ha valaki pár hónapos baba mellett konditerembe jár?

Figyelt kérdés
Heti 3-4 alkalommal, míg a baba az apával van.
2013. ápr. 9. 12:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszi!
2013. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheti, miért ne? Én csak itthon tornáztam, ráadásul még apa sem volt otthon hogy vigyázzon a picire. Addig ő nézte hogy én mit ugrabugrálok. :-)
2013. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha apának van annyi ideje, hogy mindig vigyázzon a babára, és hajlandó is rá, akkor miért ne? Az anyukának is jár a kikapcsolódás! :)
2013. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát tegye. Legalább az apuka is tud egy kis időt tölteni a babával.
2013. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
46%

Én személy szerint (és KIEMELNÉM HOGY KIZÁRÓLAG MAGAMBAN!!! nem kibeszélve mert semmi közöm más életéhez)- korainak tartom. Én pár hónapos babáim mellett még nem foglalkoztam ilyesmivel mert nekem ez nem kikapcsolódás meg kilépési lehetőség otthonról hanem kemény meló ( a konditerem):)) És mikor pár hónaposak voltak nekem még nem ez volt a legfontosabb. Hogy apa vigyáz rájuk én pedig egy jó könyvvel bevonulok a kádba vagy elmegyek venni 1 cipőt vagy ilyenek, ez igen ez nekem kikapcsolódás.

Én se hagytam el magam nem kell erre gondolni de pár hónapos korukban még a szoptatás volt a legfontosabb dolgom és nem akartam kockáztatni hogy pl. cumisüveg után nem fogadják el a cicit (volt rá precedens az 1 és 3. gyerekemnél alig lehetett rábeszélni őket újra a cicire miután egyszer kétszer kaptak üvegből vmi miatt).

Mikor abbahagyták a szopit (1 évesen) utána én is visszatértem eredeti formámba étkezés tekintetében és mozgásban is.Futok és itthon tornázok nagyon jó kis programokra. Nem szeretem amúgy se a konditermet:)

2013. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%

Teljesen normális. Ha a gyerek jól elvan az apjával is, persze. Jót tesz pszichésen is, meg nem a gyerek hároméves koránál fog rádöbbenni, hogy kb a lépcsőn nem bír felmászni, olyan vacak karban van (nem feltétlenül, hogy kövér, inkább a plötty-ség miatt).

Ezért (is) jó, ha két szülője van egy gyereknek, egyfelől mert több embertől tapasztalja meg, hogy milyen az, ha megbízhat valakiben, másfelől meg mert addig a másik meg tud menni a (nem a kicsivel kapcsolatos) dolgára.

2013. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 krisztivan ***** válasza:
100%
Azt gondolom,hogy nekem is ezt kellene csinálnom és hogy egy kicsit irigy vagyok az anyukára.Nagyon jó,hogy foglalkozik magával is:-))
2013. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
5: Attól, hogy anyuka a konditerembe jár, még nem kell cumisüveg a babának. Én táncolni jártam el, a szoptatást úgy időzítettem, hogy mielőtt elindultam megszoptattam, a művház tőlünk 10 perc sétára volt, egy óra táncikálás, 10 perc haza, és a következő szoptatásra bőven hazaértem.
2013. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Bárcsak én is járhattam volna....
2013. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mindenki azt csinál amit akar. Jól teszi. Csinálja. Bár nekem is lenne annyi akaraterőm,hogy ha van valaki aki vigyáz a gyerekemre konditerembe menjek és ne csak lustálkodjak meg újságot olvassak. Én itthon tornázom,de nyilván az nem olyan hatékony,mintha kondizni járnék. Ha meg esetleg barátnőkkel teszi még jobb. Egyébként meg egyre több mostanában az olyan kérdés,hogy ki mit gondol az anyukáról,ha ezt meg azt csinál a baba mellett,vagy így meg úgy neveli. Mindenki a saját háza táján söprögessen,engem nem nagyon érdekel,más anyuka mit csinál,maximum irigy vagyok,amiért nekem nincs lehetőségem meg energiám konditerembe járni ;)
2013. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!