Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van ilyen sok kárörvendő...

Miért van ilyen sok kárörvendő, alattomos, arrogáns és kultúrálatlan ember GYIK.hu-n?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 16:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
hol?
2011. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Itt, gyakorikerdesek.hu-n.
2011. máj. 17. 16:38
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már én is észrevettem,de nem tudnám megmondani,talán vonzza őket ez az oldal,és itt élik ki gonoszkodási vágyaikat:D
2011. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
óó ha csak itt lennének:( nálunk az utca 90%-a ilyen....
2011. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
az utcán több van
2011. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
Azért, mert lehetőségük nyílik névtelenül véleményt alkotni (épp úgy, ahogy most én teszem :P). Ilyenkor nincs semmi felelősségérzetük, mert senki nem tudja meg még a felhasználónevüket sem. Egyébként nem sokkal több bunkó van itt mint a való életben, csak ott nem mindegyik mutatja meg az igazi arcát, mert másnap ciki lenne találkozni azokkal az emberekkel, akikkel bunkó volt.
2011. máj. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Mert itt tart a mai világ. Ma már az a "menő" ha beszólogatsz mindenkinek, mert attól nagyobb ember leszel...legalábbis sokan ezt hiszik. Egyébként meg engem is zavar hogy mindenféle hülyeségeket válaszolnak a kérdésekre :)
2011. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én itt se vagyok bunkó többnyire,de bátrabb vagyok mint a való életben ez biztos.
2011. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is gondolkoztam nm értem mire jó?..meg sok a helyesírási hiba is nem csak itt, neten.. SP-Schmitt Pál..én sehol senkivel nm vaok bunkó..Párom mostoha apja az tényleg akkora tahó..fogalmam sincs mi játszódik le benne olyankor. kerüljük is...
2011. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok pszichológus, csak egy amatőr viselkedéskutató, de magam is sokat gondolkodtam már ezen.

Nekem a "kedvencem" az, amikor valaki el van keseredve, úgy érzi, hogy agyonnyomja a problémája és abbéli elszántságából, hogy objektív, elfogulatlan véleményeket, tanácsokat kapjon, kiírja is. Eddig ez stimmel, a "kedvencelésem" innentől jön: szóval emberünk szeretne kiutat találni, megnyugvást, objektivitást, ehelyett akkora pofánveréseket kap és a bejegyzők egy része kimondottan kíméletlen és kegyetlen. A kérdező meg jobb esetben se köpni se nyelni nem tud. Leginkább a családi kapcsolatok kategóriára jellemző, hogy az önjelölt "életbölcs" észosztók úgy elkenjék az emberek pofáját, hogy vagy csata lesz, vagy elfásultság a végére. Nem mondom, néha nagyon hülye kérdések is vannak, vannak egyértelműen hibás döntést hozó emberek, akik önigazolást keresnek, de az én véleményem az, hogy a korrekt, udvarias válasz és véleménynyilvánítás MINDENKINEK KIJÁRNA!

De sajnos a válaszolók egy része (tisztelet a kivételnek) mintha élvezné, hogy megalázhatja, minősítheti a másik embert. Nagyon helytelen dolog ítélkezni, de itt valamiért divat lett. Amit a legjobban utálok még, az az álszenteskedő bölcselkedés. A gyk-ra csak a legtisztább erkölcsű, messzemenőkig hűséges, heteroszexuális, a kor összes elvárásának eleget tevő, diákként szófogadó és jó tanuló, felnőttként önállóan élő, "asztalra letevő" mintaszülő stb. sorolhatnám, hogy milyen 100%-ig TÖKÉLETES, hibátlan, makulátlan emberek járnak válaszolni, példát mutatni. Ja persze. Aztán csak úgy röpködnek az ítélkezések: "szánalmas vagy", "riba*nc vagy", "mama kedvence vagy", "nyafogsz", "búza" és stb. sorolhatnám. Ha csukott szemmel bármelyik kérdésre bökünk a főoldalon, szinte biztos, hogy egy-két rosszindulatú bejegyzést is fogunk találni. Én mondjuk az ilyen autentikusan tökéletes embereket elküldeném retorikai, fogalmazási, helyesírási tanfolyamra, illemtan órára is, mivel ezeken a területeken, a példamutató életvitelükhöz képest igen csak sok kívánni valót hagynak maguk után.


Akinek nem inge...

2011. máj. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!