Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az ember,...

Miért van az hogy az ember, kérdez valamit, mert ugye tanácsra vagy csak egy kis együttérzésre lenne szüksége, és a válaszok fele arrogáns és bunkó?

Figyelt kérdés
Az otthonlét? Unatkoznak? Irigyek? Néhány éve tök jó volt ez az oldal most meg tele van hülyékkel.
2013. ápr. 10. 16:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, túlságosan megkeseredettek!
2013. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Gondolom a tegnapi veszekedésre gondolsz, ugye mindkettő kérdést törölték. Hát nézd, ugyanazt tudom mondani, mint amit tegnap is leírtam, hogy egyszerűen vannak iszonyat ostoba emberek, akik ráadásul unatkoznak is. Nem tudom milyen anyuka az, aki ennyire ráér, ők azok akik egész nap itt fröcsögnek, hogy mert nekik WC-re menni nincs idejük, de arra igen, hogy 24/7 itt lógjanak és elmondják, hogy mekkora egy sz@r az, akinek jut ideje hajat mosni. Az ilyenekkel nem kell törődni, műveletlen tuskók, akiknek nagy valószínűséggel a 8 általános sincsen meg, ennélfogva nincs is értelme végig olvasni a válaszukat. Hogy buták, az már az első sorból kiderül. Egyébként meg hülye emberek nem csak ebben a kategóriában vannak, megdöbbentő, hogy miket lehet néha olvasni közoktatás témában is.
2013. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ez például fantasztikus, hogyan kanyarodjunk el abszolút a kérdés témájától, és hülyézzük le egymást.

2013. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én annyit kérdeztem hogy másokat is ennyit faggatják mint engem, hogy lesz e hová visszamenni dolgozni. Erre megkapom hogy mit nyavalygok a szar, fos, levelező diplomámmal, én nagyképű tahó, mert jobb a 8 általános mert azzal elmehetnék takarítani. A másik meg hogy neki a nappali diplomája mellett labdába nem rúghatok. Pedig csak megemlítettem hogy mi a végzettségem. Egyébként a kérdés arra volt kiélezve hogy mit foglalkozik minden 2. ember azzal hogy ki mit fog dolgozni.
2013. ápr. 11. 08:38
 16/17 anonim ***** válasza:
Én nem értem az embereket. Volt egy kérdés, hogy egyetértünk e azzal, hogy 6 évesen mennek a gyerekek iskolába. Megírtam a véleményem, meg hozzáfűztem még, hogy pl Japánban milyen az oktatás, de csak példának. Erre máris jött egy válaszoló kötekedni, de annyira lekezelő stílusban... ha annyit írsz, hogy kék az ég, már abba is belekötnek unatkozó, szellemileg sérült egyének. Vagy nem tudom kik ezek, de már nagyon zavaró, hogy tényleg mindenbe belekötnek. Komolyan mondom, már meg sem lep egy-egy bunkó, kulturálatlan válaszoló.
2013. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
8-as! A te inspirációdra kiírtam egy kérdést, kíváncsi vagyok mi lesz a vége :) A kérdés az én részemről fiktív, de megtörtént eseten alapszik. Majd írok, ha lett valami fejlemény!
2013. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!