Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyen büdös a lányom?!

Miért ilyen büdös a lányom?!

Figyelt kérdés
Kislányom 4 éves, óvodába jár. Ügyelek a higiéniára, természetesen mindennap zuhanyzik (helyesebben én segítek neki még), mégis a nap végére nagyon erős, kellemetlen szaga van odalent. (Fürdetni már nem is merem jó ideje emiatt.) Már amikor vetkőzik, lehet érezni, sokszor még egy méterre is. Nincs folyása, rendesen meg van törölve kis- és nagydolog után, úgyhogy nem értem, mi ez. Van, hogy még zuhanyzás és lenti dupla mosakodás után is érezni.
2009. szept. 23. 09:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre orvos tudna válaszolni, mert ez nem normális dolog. Vidd el a gyerekorvoshoz, és mondd el neki a problémát, lehet, hogy ő már eleve tudja, hogy ez mitől van, és megmondja mi a megoldás, de lehet, hogy beutal szakorvoshoz. Ennek a végére kell járni, mert a háttérben komolyabb problémák is állhatnak.
2009. szept. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%

Szia!


"Kislányom 4 éves, óvodába jár. Ügyelek a higiéniára, természetesen mindennap zuhanyzik (helyesebben én segítek neki még), mégis a nap végére nagyon erős, kellemetlen szaga van odalent. (Fürdetni már nem is merem jó ideje emiatt.)"-idézet tőled. Utolsó mondat. Ha nem fürdeted jó ideje, miért csodálkozol azon , hogy "büdös"????

2009. szept. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Előző:arra gondolt,h zuhanyozik,és nem kádban fürdik,gondolom fél,h vmi fertőzés,gomba,hasonló,aminek nem tesz jót ha üldögél a vízben.
2009. szept. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Másodiknak: én sem veszek ülőfürdőt, hanem zuhanyzok. Büdösnek kéne lennem??
2009. szept. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is vidd el orvoshoz, mert biztos van valami oka.
2009. szept. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Eszem megáll! Azért pontoztál le , mert odaírtad, hogy nem fürdeted emiatt, én meg tippeltem, hogy talán azért büdös?? (IDÉZTEM!!)A tusolás helyett érdemesebb néha jól átmosni a kádban. Gratulálok! Remélem egyedüli gyerek.
2009. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
és annak is aki még lepontozott.
2009. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Senkit sem pontoztam le!! Miért kell egyből arra gondolni, hogy valami tuskó a kérdező, akinek nem tetszik a válasz? Nem azért tettem fel, hogy utána felhúzzam az orrom. Sajnálom, hogy valakinek a lepontozás a szórakozása. Nagyobb öröme ne is legyen az életben! :S


Köszönöm szépen a válaszokat, el fogom vinni orvoshoz. Remélem, nem lesz semmi baj.

2009. szept. 23. 09:46
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Én úgy értelmezem a kérdésben leírtakat, hogy előbb kezdődött a szag, mit a nem-fürdés. Tehát nemcsak zuhany volt, mikor megjelent ez a kellemetlenség, úgyhogy elég valószínűtlen, hogy az az oka.

Elég sokan bűzlenénk, ha csak zuhanyzás mellett ez természetes lenne :P

2009. szept. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%
ok, hiszek neked. Bocsi.Csak ez a nagy nulla itt kiakasztott. Én is tusolok, de néha le is fürdök, mert akkor áztatom magamat-abból indultam ki. Más meg félig elolvassa a válaszomat, és lepontoz. Mert mit bánom én, hogy 50 %, de hogy 0 ???
2009. szept. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!