Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyen büdös a lányom?!

Miért ilyen büdös a lányom?!

Figyelt kérdés
Kislányom 4 éves, óvodába jár. Ügyelek a higiéniára, természetesen mindennap zuhanyzik (helyesebben én segítek neki még), mégis a nap végére nagyon erős, kellemetlen szaga van odalent. (Fürdetni már nem is merem jó ideje emiatt.) Már amikor vetkőzik, lehet érezni, sokszor még egy méterre is. Nincs folyása, rendesen meg van törölve kis- és nagydolog után, úgyhogy nem értem, mi ez. Van, hogy még zuhanyzás és lenti dupla mosakodás után is érezni.
2009. szept. 23. 09:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Semmi baj, értem. Amikor hajat mosunk, akkor természetesen fürdik, tehát "kiázik", kb. 4 naponta. De másnap este akkor is kellemetlen szaga van. Hol erősebb, hol alig érezni. Az is eszembe jutott, hogy talán az oviban nem figyelnek rá eléggé, amikor vécére megy, és törölközik. Mivel hétvégén nem nagyon van ez a jellegzetes szag. Mindenesetre doki, majd kiderül, mi a baj (ha baj van egyáltalán).
2009. szept. 23. 09:54
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vidd el dokihoz, ő biztos tudja, mi lehet a gond. Ha meg az oviban van valami gond, hogy nem figyelnek annyira a gyerekek higéniájára, mint kellene, talán hivatalból intézkedik.
2009. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát inkább vidd el dokihoz,ha gondolod,hogy nincs minden rendben!Lehet az oviban nem törli meg magát rendesen és valamiféle gomba okozza.Kaptok rá kenőcsöt és minden rendben lesz!

2009. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy nem törli meg magát rendesen pisilés után, és pisiszaga van?
2009. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!