Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti jártatok már úgy...

Anyukák ti jártatok már úgy hogy egy barátnőtök sincsen akivel kibeszélhetnétek a gondjaitokat?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy tényleg egy olyan ember nincs akire számíthatnátok, ha kimentek a játszótérre is egyedül mentek.

Nincsen akihez elmehetnétek beszélgetni egy jót.

Hogyan kell ismerkedni barátokat szerezni?



2013. ápr. 13. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Kb. ez van. Az utolsó kérdésed jó kérdés. Nem tudom.
2013. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dettó!Elég rossz érzés,hogy nincs kivel egy jót nevetni.Még ha boldog család is vagyunk 2 gyermekkel,azért ez nagyon hiányzik!
2013. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is.
2013. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És nektek mi gátolta a barátkozást eddig?
2013. ápr. 14. 09:42
 5/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok! Ez elég összetett,munkahelyi "barátság" a baba érkezésével meg is szakadt nálunk,interneten mindig olyanokra bukkanok,akik 200km-re vannak tőlem,és persze azért van benne kis lustaság,és kifogások halmaza az ismerkedés terén,de én nem vagyok az a játszótéren odamegyek hozzá és barizzunk,eléggé zárkózott lettem .Pedig valóban jó lenne, ha lenne kivel csak úgy elmenni egy kávéra,vagy csak sétálni...Szóval a hogyan kell ismerkedni kérdésedre még mindig nem tudom a választ. Ismerkedünk? :D
2013. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ismerkedhetünk. Megbeszélhetnénk örömeinket, gondjainkat, egyszóval mindent.
2013. ápr. 15. 13:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Írtam privit! (2)
2013. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ki melyik megyéből ír. Márcsak mert én nagyon szívesen ismerkednék, de helybelivel mert nekem a személyes kapcsolat hiányzik.
2013. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Budapesten élek. :)
2013. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ukrajna
2013. ápr. 17. 17:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!