Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Biztos sokan voltatok már...

Biztos sokan voltatok már ebben a helyzetben. Hogy lesz TB-m gyes után?

Figyelt kérdés
röviden leírom az előzményeket:dolgoztam,terhes lettem,elmondtam a főnöknek,közös megeggyezéssel "kirugott",munkanélkülire mentem,álláskeresői járadékot kaptam,közben megszűltem,gyedre mentem,aztán gyesre.elsején lejárt a gyes,vissza mentem munkanélkülire még maradt fent álláskeresői járadékom 34 napról amit még kifizetnek,de ha az lejárt akkor hogy lesz tovább TB-m?magamnak kell majd fizetni?fontos lenne tudnom mert minden második héten gasztoenterológushoz járok.a munkanélkülin még nem adtak erről felvilágosítást,mert előbb igazolást kell vinnem arról hogy mettől meddig voltam gyed-en és gyes-en.
2013. ápr. 14. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, magadnak kelk fizetned. Havi 6ezer forint kb.
2013. ápr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, neked kell fizetni. 2012-ben 6500 körül volt/hó. Nem tudom, hogy ez évtől nőtt-e. Gondolom igen, de biztos néhány 100 Forinttal.
2013. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem.köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 14. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen magadnak kell, illetve vannak önkormányzatok ahol egy ideig átvállalják bizonyos esetekben.
2013. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magadnak kell, 6660ft jelenleg!
2013. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!