Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? (szeretném ha sokan írnátok)

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. A lányt elvittem nyáron egy randira, ahol jól megvoltunk egymással, de nem smároltam le. Közben msn-en megbeszéltük, hogy szeretjük egymást, és jön a második randi, de ő közben elutazott és összejött egy másik sráccal. A másik srácot dobta, de nem tudja, hogy irántam mit érez. Jelenleg barátok vagyunk, de én az életemnél is jobban szeretem. Mit tegyek?
2009. szept. 18. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hú, ismerem az ilyen lánytípust...menekülj, felejtsd el! Világos, hogy csak skalpokat gyűjt! Figyeld meg, ha nem keresed többet, majd belelkesedik. De akkor sem ajánlom!!!
2009. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"én az életemnél is jobban szeretem"


Nyugi, majd elmúlik, tapasztalatból mondom. Főleg, ha találsz másikat. Ha nem tudja, hogy mit akar, bepaliz (mint ahogy elmondásod szerint tette is), akkor nem érdemes szórakozni vele. Hívd el mondjuk még egy találkára, és még annak a végeztével, élőben kérdezd meg, hogy mit érez. Ha továbbra sem tud dönteni, akkor hagyd a fenébe és állj tovább. Sok szenvedéstől kímélheted meg magad így. Persze ez esetben is szenvedni fogsz egy kicsit, de közel sem annyit, mint amennyit hosszú távon szenvednél akkor, ha hagynád, hogy húzzon.

2009. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, felejtsd el. Majd jön egy másik, aki sokkal megbízhatóbb.
2009. szept. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
"Közben msn-en megbeszéltük, hogy szeretjük egymást" LOL egy randi után. Ez jól megnevettetett, feldobtad a napom öreg.
2009. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Msn-n megbeszéltétek, hogy szeretitek egymást, majd pár hétre rá összejött mással... Hááát ez a csaj nem tűnik valami őszintének.
2009. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nah, az ilyen fajta csajokat ismerem... kúrd meg és hagyd ott.
2009. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsónak igaza van,de te se vagy kezdő, h elviszed ranidira és se csok se semmi utána meg msn en beszélgettek h szeretitek egymástXD

Szerintem neked is sürgősen változni kellene:)

2009. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj előre is, nem sértésként. De te mindig is a Szamár leszel nála. Tudod, ha ló nincs..
2009. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!