Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 23-25 év közötti első babát...

23-25 év közötti első babát vállaló kismamák, milyen helyzetben vállaltok babát?

Figyelt kérdés

Párotok hány éves?

Házasok vagytok?

Mennyi a havi bevételetek? Tudtok megtakarítani?

Saját lakásban/albérletben vagy szülőknél éltek?

Mivel foglalkoztatok a baba előtt?


2013. ápr. 14. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Kicsit fiatalabb vagyok (21 éves)

Párom 23, házasok vagyunk. Havi bevételünk eléggé változó. Olyan 250-300 ft körül mozog (én nem dolgozok) Tudunk megtakarítani, amit a gyerkőcnek külön számlára gyűjtünk.

Saját lakásban élünk szeptember óta, addig albérletbe laktunk. Én tanultam baba előtt, és közben műkörmös voltam.

Remélem mindenre válaszoltam :)


Te is babát vársz, vagy csak tervezitek?

30 hkm

2013. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

22. voltam januárban :)

Párom 30 éves.

Igen, házasok vagyunk.

Havi bevételünk kb 400-500 ezer forint, mielőtt megszületett a kis lányunk, tettünk félre, es ott gyűlik azota is :)

Saját házban élünk.

Én most nem dolgozom, baba elott tanultam, denthalhigieniaval fogok foglalkozni, szeptembertől levelezon fogom folytatni a tanulmányaimat, mar csak 1 évem van :) párom vállalkozó.

Kis lányunk 4 honapos.

2013. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Kicsit idősebb vagyok, 26.

32

nem

300-400ezer, tudunk.

saját lakás

irodán voltam

2013. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

24 voltam,amikor teherbe estem,és 25,amikor szültem.9 hónapos a kislányom,már 26 vagyok:D

Párom július végén lesz 28.1,5 év van közöttünk.Nem vagyunk házasok,nyáron lesz az esküvőnk,de a baba amúgy nem becsúszott (pontosabban nem szedtem gyógyszert,amolyan "ha akar jön" alap volt ez nálunk.) 7. évfordulónk volt januárban.A párom 180-at kap kézhez,nekem a TGYÁS 90.000 ezer forint.A babának rakunk külön félre,havi 15000-et,és mi is gyűjtjük a pénzt,nagyszülői segítség van.Két kocsi hitelt fizetünk,ez összesen 55 e,plusz rezsi olyan 35 e körül.Saját lakás,a szüleim vették nekem,de ekkor én még 16 voltam csak.A párom a nagyszüleitől örökölt egy lakást.Én tanítónő vagyok,22 évesen végeztem,megvolt az 565 biztosított napom.

2013. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
23 vagyok, a párom 25, a kisfiúnk 3 hónapos :). Házasok még nem vagyunk, de 3 éve jegyben járunk, most tervezgetjük az esküvőt. Saját lakásban élünk, kb 250 ezer forintból élünk, nincs hitelünk, úgyhogy tudunk megtakarítani hála istennek. A baba érkezése előtt felyeztem be a fősulit, mellette recepciós voltam.
2013. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
A párom 30, én 23 éves vagyok, 24 leszek, mikor szülök. Most nyáron terveztünk házasodni, de a baba augusztusban jön, így kicsit napoljuk. :) A havi bevételünk olyan 380 000 Ft körül mozog, ebből lejön 40 000 Ft autóhitel, amivel augusztusban . Van megtakarításunk, arra havi 10 000 Ft megy, plusz életbiztosítás. Saját házban élünk. A párom foglalkozását tekintve ügyvezető igazgató egy cégnél, én tanulok és eladóként dolgozom. Vagyis most már pihenőn vagyok, így nem. :)
2013. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Én 24 vagyok,párom 30,a lányunk 3 hónapos.Jegyesek vagyunk,jövőre lesz esküvőnk.

Havi bevételünk 350 ezer forint.Van megtakarításunk is,havonta 50 ezret rakunk félre.

Saját lakásunk van,hitelünk nincs.

A baba előtt ápolónő voltam egy korházban,2 évig dolgoztam ott.

2013. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24 évesen szültem, férjem ugyan ennyi. bevételünk terhesség előtt 180 e kb., terhesség alatt 120e. saját ház, nincs hitel, fundamenta megtakarítás. elektrotechnikai gyárban dolgoztam, de ott felmondtak a terhesség 10. hetében. párom bútoráruházban dolgozik.
2013. ápr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Én 23,Párom 26 éves.Jövőre tervezzünk,de gondoltam,azért leírom.

Jegyesek vagyunk,házasok még nem.

Havi bevételünk(meg fogtok lepődni) össz. max 160 ezer forint.Cafateriával együtt... Tudunk félre tenni még ebből is :-)

Én vettem egy házat még 20 évesen,saját,hitelem nincs(már) abban élünk,idő közben felújítottuk.Előtte is együtt éltünk,akkor még máshol,egy házrészem volt és ott,de volt hitelem nem is kevés arra a házra.Ettől szabadultam.

Rezsink nem sok,villany 10 körül havonta(minden villannyal megy,mosó és mosogatógép,bojler...)tv+net 4200,2 autó biztosítás lebontva havi 2000 körül.Télen fával és gázzal fűtünk,a fa szinte ingyen van(a telek nagy része erdő,jó nagy) a gáz össz.20000/szezon.

Párom egy kifőzdében dolgozik,8-4ig én a közlekedésben hajnal 5-től este 8ig,heti 5-6 nap mindketten.

Jól kijövünk ennyiből,felújítunk,tervezgetünk és még nyaralásra is marad.

Hozzá tartozik,hogy tanyán lakunk egy kisváros közelében(ott dolgozunk)ezért kevés a rezsink,de mindenünk meg van.

2013. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igaz már a másodikat várom, de nemrég volt az első is. Akkor 24 voltam, most 26.

Férjem 33 volt

Akkor még nem voltunk házasok

220-230e, nem tudunk megtakarítani

Albérlet

Üzletvezető helyettes voltam

2013. ápr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!