Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit csinálnátok akkor, ha...

Ti mit csinálnátok akkor, ha nehéz anyagi helyzetben lennétek és az első baba mellé becsúszna egy második? Megtartanátok vagy nem?

Figyelt kérdés

Mi a párommal nagyon abortusz ellenesek vagyunk,denem vigyáztunk eléggé!Tudom felelötlenség,de most a véleményetekre lennék kíváncsi nem az ocsmárolásra.Mert akartunk volna még egyet csak nem most,hanem egy pár év múlva!

2 hónapos babó anyukája


2013. ápr. 13. 11:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
2 év múlva jobban állnának anyagilag?!
2013. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Hogyan éltek? Milyenek a körülmények?.....ennek függ vényében döntenék
2013. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

2 hónapos, és te máris terhes vagy? Az hogy lehet? Biztos hogy terhesség? !

Amugy nem tartanám meg.

2013. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Milyen körülmények között vagytok?
2013. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
59%
Ha 2 hónap után összejött és meg is marad, biztos megtartanám. :D
2013. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
47%

Én amondó vagyok, hogy ha megtudtok így élni, akkor ahol 1 baba el tud aludni, ott kettő is. Pelusra kell csak később költeni,mert a ruha adott lesz az elsőtől.

De igen nagy felelőtlenség, ha 2 hónapos a babád, és már rögtön terhes is vagy. Mert a méhnek 1-1,5 év kell a teljes regenerálódáshoz. Nem is biztos,hogy ki tudnád hordani ez okból. Nem tudni...

De élni ésszel lehet csak a mai világban!!!

5 hós baba anyukája

2013. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Kevés idő telt még el nagyon, nem tartanám meg félnék nem lenne egészséges ez miatt.
2013. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%
Az attól függ, mennyire nehéz a helyzet. Viszont második gyereknél én már mérlegelném, hogy mennyire hozom ezzel nehéz helyzetbe az elsőt. Bár azért ahhoz nagyon rossz körülmények kellenének.
2013. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%
Mi sehogy nem tudnánk eltartani még egy gyereket. Maximum úgy, ha mindkettő erősen nélkülözik. Az meg kinek jó?
2013. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ha megoldható lenne úgy hogy csak magamon és a páromon spórolok, akkor igen.


Ha a gyerekeknek sem tudnánk gyümölcsöt-zöldséget, húst, gyógyszert venni, akkor elvetetném.

2013. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!