Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elítélendo, ha apuka marad...

Elítélendo, ha apuka marad otthon a kicsivel?

Figyelt kérdés
Felvetodott nálunk a kérdés, hogyan tovább. Az én fizum joval tobb, kozelebb is dolgozom, tehát az utikoltségen is nagyon sokat meg tudnánk sporolni. A havi kulonbség kb 15000 ft lenne, ahavi kolcsonrészlet így simán megvan, és még maradna is (van még mire kolteni a ház korul) 5 honaprol lenne szo, utána mindenképpen bolcsibe menne a kicsi. 10 honapos lenne, amikor cserélnénk. Férjem benne van, én sajnálnám nagyon, de jo kezekben lenne, anyagilag sokkal-sokkal konnyebb lenne így. Falunk lakunk, biztos hogy téma lenne. Városon lehet, hogy elfogadottabb. Tudom, hogy mi dontunk, de érdekelne a véleményetek:)
2013. ápr. 14. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne elítélendő??? Csináljátok csak, a gyerkőc és az apuka kapcsolaténak is jót tesz.
2013. ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő kategória szerintem... sőt :) Ha ti így jobbnak látjátok akkor hajrá :)
2013. ápr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő. Csak nyugodtan.
2013. ápr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Most ujraolvasva jo sok a "lenne", de hát elég bizonytalan vagyok még. Lassan dontenunk kell, és én mindennap máshogy gondolom:( amikor terveztuk a babát, akkor is számoltunk ezzel a lehetoséggel, de addig tiszta elmélet volt csak..Most viszont nagyon hívnak vissza a munkahelyre, és bár a tartalék épphogy kibírná a bolcsiig, sokkal konnyebb lenne így.

koszi a támogatást

2013. ápr. 15. 06:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Az az leítélendő, ha valaki ezért elítél Téged! Nincs azzal semmi gond, ha az apuka marad otthon!
2013. ápr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond, ha apa marad gyeden. Viszont, akkor a szülési szabiról is le kell mondanod, mert úgy tudom, hogy apa tgyásra viszont nem mehet, vagy elmész 168 nap tgyásra és utána megy apa gyedre.
2013. ápr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs vele,aki ezért elítél az nem érdemli meg,hogy foglalkozz vele.
2013. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő.(Én azt ítélném el, aki ítélkezik felettetek. Mi jogon? ) Sajnos a világ nagyon megváltozott.

Mi is így döntöttünk, férjem maradt otthon GYED-en, majd GYES-en, szeptemberben pedig már ovis lesz a kislányom.

2013. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi elítélni való. Ha neked és a párodnak is megfelel így, akkor senkinek se foglalkozzatok a véleményével. Szerintem szorosabb kapcsolat alakul majd ki az apa és a gyermek között is, és az is jó, hogy később ugyanúgy tud majd róla gondoskodni, mint te. Neked biztos, hogy nem lesz könnyű, de amikor otthon leszel, akkor sokkal jobban ki fogod használni azt az időt amit vele lehetsz.
2013. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én is így gondolom, de tartok a kornyezetunk reakcioitol.. Anno a nagyfiunk másfél évesen kezdett bolcsibe járni, azért is kaptam hideget-meleget, pedig tényleg nem volt egyszeru, éjszaka keltem hozzá, nappal meg dolgozni...o viszont szerette.Most anyu vállalná a fozést, házimunkával velebírnék, estére lehetnék a gyerekekkel. Koszi a biztatást.
2013. ápr. 15. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!