Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a KAROLINA névről?

Mit gondoltok a KAROLINA névről?

Figyelt kérdés

Igazából nekem a Lina lenne az abszolút favorit, de attól a férjem falnak megy és ezerrel tiltakozik ellene. Viszont a Karolina tetszik neki, én pedig tudnám Linának is becézni, így ebben állapodtunk meg.

Viszont egy kedves rokon egyből leszólta, szerinte parasztos és ugyan milyen hülyén fog majd az hangozni hogy "Karolina néni"..


2013. ápr. 18. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
A Karolina valóban a nagyszüleink generációjának kedvenc neve volt, és tényleg vidékies egy kicsit. Mostanság kezd újra divatos lenni. nekem is öreges egy kicsit. és a Lina is...
2013. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2013. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik:)
2013. ápr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jégtánc ***** válasza:
Nekem is tetszik,szép név.
2013. ápr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név és nem parasztos egyáltalán.
2013. ápr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, bár én nem adnám. Ezzel a nénis hülyeséggel meg ne foglalkozz.
2013. ápr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na ezt se mondták a nevemre, hogy parasztos...

Csak akkor kapok hülyét, ha le Karoláznak, de amúgy szerintem nagyon szép név. Engem Lináznak:)

2013. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!