Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok egy olyan...

Ti mit gondoltok egy olyan nagymamáról, aki nem tartja el a gyerekét és az unokáját?

Figyelt kérdés
A gyerek suli alatt szül, nem kap semmit csak a csp-t, gyes-t.
2013. ápr. 16. 17:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon jol teszi. Minek szul valaki az anyja nyakara????
2013. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Azt, hogy nem az ő feladata el tartani az unokáját. A gyerekének előbb gondolkodnia kellene, mielőtt bevállal egy gyereket, nem az anyja nyakára szülni, ha ő eleve nem támogatja...
2013. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Már miért kéne neki eltartani???

Hát suli alatt ne szüljön gyereket!!!

Én se tartanám el!!!

2013. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Azt gondolom, nem kötelessége, nem ő vállalta a gyereket. Ettől függetlenül nem tudom elképzelni, hogy ne támogassam saját gyerekemet ilyen helyzetben, ha megtehetem, de ez én vagyok.
2013. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%

Ha én lennék ilyen helyzetben, akkor próbálnék minél többet segíteni a gyerekemnek, nem szarban hagyni.

Úgyhogy hiába nem ő vállalta a gyereket, azért ettől még nyugodtan segíthetne a saját gyerekének, mert őt viszont igen is vállalta.

2013. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Disi ***** válasza:
91%
Ha valaki elég felnőttnek gondolja magát iskolás fejjel hogy gyereket vállaljon, akkor ahhoz is legyen az hogy eltartsa és felnevelje. Ja, hogy a gyes+csp kevés? Erre akkor kellett volna gondolni mikor valaki úgy dönt hogy családot alapít. Majd apuka keres rájuk.
2013. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
5. A kérdésben nem a támogatás szerepel, hanem az eltartás, ami pedig akárhogy is nézzük, nem a nagymama feladata...
2013. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem az ő dolga az eltartásuk, persze segíthet, de elsősorban az tartsa el, aki megcsinálta a gyereket a lánynak...
2013. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%
5. Értettem a kérdést, de ettől még megpróbálnám teljesen eltartani. Nem hagynám szarban a gyerekemet, hiába megcsinálta a nagy baromságot, hogy suli alatt szül. Attól mert "hülye" volt, még az én gyerekem és segítek neki.
2013. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

A konkrét eset: a lány 19 éves, van két kamasz öccse, az anyukájuk egyedül neveli őket.

Úgy tudná támogatni a lányt és az unokát (lassan 1 éves), ha a fiúktól vonna el dolgokat, pl osztálypénz, könyvek, füzetek, étel, ruhák. Ők már így is dolgoznak, maguknak fizetik a bérletet és a különóráikat.

2013. ápr. 16. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!