Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon félek hogy fogok...

Nagyon félek hogy fogok boldogulni. Más is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

El fogunk költözni albérletbe, mivel állandóak a veszekedések én, a férjem, és anyukám között.

Ezt már így nem bírjuk tovább költöznünk kell.

A férjem külföldön dolgozik és csak havonta jár haza.

2 gyerekünk van, egy kisfiú, most megy majd oviba, és egy 10 hónapos kislány.

Nagyon félek attól hogy fogom bírni egyedül két kicsivel.

De annál a helyzetnél ami van itthon már minden jobb lenne :-(

Van esetleg más is ilyen helyzetben?

Hogy bírjátok egyedül?


2013. ápr. 20. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a férjed csak havonta jár haza, akkor igazából csak közted és anyukád között állandóak a veszekedések. Ezek mi miatt vannak? Nem lehetne őket megoldani? Elköltözöl, csomó plusz pénzbe fog kerülni, és még segítséged sem lesz. :(
2013. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem jönnek ki a férjemmel, nemrég kiderült hogy nyomozgat utána, meg mindenkivel kibeszél minket.

Csak havonta jár haza és azt a pár napot sem bírja ki hogy ne kössön belénk.

Engem is folyton piszkál, nincs egy perc nyugtom se.

Arról nem beszélve hogy semmi magánéletünk nincs.

Annyira kicsi a lakás hogy nem kapunk egymástól levegőt.

Ráadásul anyu és apu is nyugdíjas már, állandóan tele a ház.

Már nagyon bele vagyok fáradva.

2013. ápr. 20. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:

:( Akkor tényleg jobb lenne külön.

Szerintem ne költözzetek túl messzire tőlük, ha mégis vigyázni kell néha egyik-másik gyerkőcre, azért jó ha a közelben laknak. Férjed után nem akartok kimenni?

2013. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Itt a városban néztem és találtam is 2 szobásat bútorozva.

Még egyenlőre nincs rá lehetőség hogy kiköltözzünk végleg csak látogatóba megyünk majd.

De tényleg ez a helyzet már tarthatatlan.

2013. ápr. 20. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Ne haragudj, de meg tudom érteni a szüleidet. Te odaszülted nekik a babát na nyakukra a pici lakásukba, hogy sose legyen nyugtuk többet, plusz viitted a férjedet, akit nem is kedvelnek. Befogadtak benneteket, de nem várhatod, h akkor szeressék is a férjed meg ezt a helyzetet. Igen el, kell költöznötök mihamarabb és rendeződik a viszony. Igazából oda se kellett volna költöznötök.
2013. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na nem is babát, hanem babákat! Én is ki lennék akadva, nekem is sok lenne ez már.
2013. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Laktunk már külön 2011-ben.

A férjem akkor kezdett el külföldön dolgozni amikor terhes lettem a kislányommal.

Akkor 2 hetente járt haza.

Nekem eszem ágában sem volt visszajönni anyu ragaszkodott hozzá, mondván nem engedi hogy egyedül legyek terhesen...

2013. ápr. 20. 19:40
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem ennek akkor sem az a módja hogy engem és a családomat úton útfélen kibeszél mindenkivel, a szemünkbe persze nem mondja meg.

Nyomoz a férjem után hátha valamit fel tud hozni ellene.

De persze nem jön neki össze..

Soha nem szerette mindig áskálódott ellene.

2013. ápr. 20. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!