Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pénteken feltették a spirált....

Pénteken feltették a spirált. Olyan kevésnek érzem magam a tudattal hogy nem lehet gyerekem. Normális ez?

Figyelt kérdés

Van màr 2lànyom.a pici 4hós es nincs lehetőség több gyerkőcre.ezért lett feltéve.

De olyan fura érzés lelkileg..


2013. ápr. 21. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha gyógyszert szedsz, az nem ilyen érzés!?

Ha kiveszik a spirált, s úgy álltok, 5-6 év múlva lehet megint gyereked...

2013. ápr. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én örültem, hogy nem felejtem el bevenni a gyógyszert :)

A pici még csak 4 hós, talán ez a baj, a véglegesség, hogy nincs utána már babázás, ő az utolsó. Nem biztos, hogy a spirál miatt érzel így, hanem a döntésed miatt, hogy nem lesz több baba.

2013. ápr. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is spirálom van.Gondolj arra, hogy bármikor levetetheted. Még ha nem is akarsz most gyerkőcöt. Úgyhogy lehet gyermeked. Csak rajtad múlik. Egyébként ha az élet úgy hozza, hogy mégis jöhetne egy kis lurkó spirál után lazán lehet babád. Mi így terveztük be a harmadikat. Amikor eljött az idő, levetettem a spirált, pár hónapig másképp védekeztünk, de amikor szabad volt, három hónapon belül megfogant a tesó. :) Szóval inkább arra figyelj, hogy most így védekezel.
2013. ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem "csak" 2 gyerekem van, de nem érzek ilyet.

Sőt, nekem inkább szabadságot ad a Mirena, mert 5 évig nem kell foglalkoznom a védekezéssel, de ha újabb gyereket akarnánk, akkor bármikor levetethetem és nosza! :)

2013. ápr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, én is így éreztem mikor feltették a spirált és terhes lettem mellette.
2013. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem normális! Kivették mindkét petefészkemet, na én tényleg kevésnek éreztem magam utána, meg még most is! Érzed a különbséget?

Szóval ne legyen fura érzésed lelkileg. ez nem visszafordíthatatlan dolog, amikor akarsz 3-dik gyereket, akkor lesz is természetes úton!

2013. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnalom;((

Be is fogom a szamat es teljesen igazatok van!

Koszonom a valaszokat!!!!!

2013. ápr. 21. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!