Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Adtam kölcsön babarucikat,...

Adtam kölcsön babarucikat, már mikor vissza kaptam láttam nincs meg mind, de nem tudtam mi hiányzik, most látom a csaj hirdeti eladásra? Ti mit tennétek? Szólnátok, hogy az a tietek? Vagy ciki? Kicsinyesség?

Figyelt kérdés
Szerintem több is maradt ott, de nem mehetek oda felkutatni. Nem gondolom, hogy szándékos a dolog. Én is csak el adnám mert már nem kell, de nem nagy tétel.

2012. okt. 31. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Én ezért nem adok kölcsönbe ruhát senkinek illetve el sem fogadom.

Ez sajna bent van a pakliba. Én nem szólnák neki.

2012. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Én sem hiszem hogy szándékos lenne. Nyugodtan szólhatsz neki, hogy a meghirdetett darabot te adtad neki kölcsön, és amikor a többit visszaadta azért nem hiányoltad, mert arra gondoltál, hogy az elkopott v. elveszett.
2012. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Igen, szólnék.

Megkérdezném, hogy ami még ott maradt, arra van e szüksége, mert ha nem,akkor visszakérnéd. HA mondja, hogy nincs nála, akkor mondhatod, hogy látod, hogy hirdeti...


Szerintem ez elvi kérdés. Biztos vagyok benne, hogy tudja, hogy nem ő vette, max azt felejtette el, hogy kitől kapta. De ilyenkor körbekérdezek, és kiderül. Gyakorlatilag ezzel meglop téged, és visszaél a bizalmaddal.


Nem ciki és nem kicsinyesség. Kölcsön kérte, nem adja vissza, és még el is adná. Inkább neki kéne szégyellnie magát. Így karácsony előtt meg minden fillér számít. Ha Te eladod, akkor az neked pénz.


Azért ez a pofátlanság teteje.

2012. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%

Ha kölcsön adtad, azzal számolnod kellett, hog lesz ami kilyukad, vagy foltos lesz, vagy nem kerül vissza, mert pl. elhaggyák!

Lehet kapott mástól is ruhákat örökbe, , és nem tudja mi kié volt, mennyit kapott!

Nem számoltátok le darabra, nem jelöltétek...

Szerintem ez mint írod, kicsinyes dolog, téged zavar, ő lehet nem is tud róla az a tiéd volt!

Ha szólsz neki, leveszi a hirdetést, kellemetlen lesz neki...

Nekem is az volt, mikor tudtam mit kaptam barátnőmtől, és nem volt meg az overál egyik cipő része, sapka, ég két bodyról leszakadt a patent, illetve volt olyan amit kidobtam, mert a gyerek olyat kakilt/ fosott , nyakig olyan lett, a ruhát kidobtam, nem volt gusztusom kimosni!

Volt amit lehányt az autóban, azt i kidobtam, mert nem akartam z autóban azt szagolgatni még 2-3 órán át!

2012. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nyugodtan szólj neki nem ciki!

én sem tudom már sokszor mit kitől kaptam :S

2012. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen tuti nem szándékos. Csak megláttam és tudom, hogy én vettem mert annyira tetszett és még mindig hibátlan.

Igen jobb nem kölcsön adni.

2012. okt. 31. 14:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nagyon jó barátnőmnek adtam kölcsön ruhákat. Beleírtam a monogramom a bilétába és így tudni fogja, hogy az kié.:)
2012. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Sosem jutott volna eszembe se kölcsön adni, se kölcsön kérni baba ruhát. Amit adtam, neki adtam.
2012. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mond neki, hogy láttad a hirdetést, és téged is érdekel az üzlet, mert a te gyerekednek is volt ilyenje, csak szőrén szálán eltűnt, fogalmad sincs hogy hova lehetett, lehet hogy kölcsön adtad valakinek, de már nem emlékszel hogy kinek, de még szerencse, hogy neki pont van egy ugyanilyenje, pont ugyanilyen színben :D
2013. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hú, veled érzek, velem ezt a saját sógornőm játszotta el. Épp most könyörgöm vissza a rucikat, mert jön a kistesó, és kell nekünk is, de nem akarja adni. Csak sejtem, hogy eladja, mert vannak nyomok, de mivel bizonyítani nem tudom, csöndben vagyok. Mindenesetre megromlott köztünk a viszony emiatt, mert nem tudom lenyelni neki. Megtanultam a leckét, hogy nem adok ruhát neki többet. Szerintem ha te biztosan tudod, szólj, ne hagyd magad! Mi vesztenivalód van? Egyáltalán nem kicsinyesség, miért, az hogy ő eladja nem nevetséges? Nem is értem, hogy jut el valaki erre a szintre, hogy kap valamit, és ez a köszönet!? Én azt azért eljátszottam, hogy keresek ezt-azt, akkor ugyan dühösen, de pár hét múlva visszakaptam pár dolgot, szerintem ő kölcsön is adta mindenkinek! Köszönet nem volt benne, mert úgy küldte vissza, hogy vagy koszos volt, vagy olyan foltos, hogy még most is küzdök vele, hogy rendbe hozzam!
2013. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!