Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnám valahogy megolda...

Hogyan tudnám valahogy megoldani, hogy ne dörzsölje fel a bőrömet az alkalmi ruha? Vegyek alá szilikon-pántot (ami állítólag ciki), vagy ragasszam le celluxszal ott, ahol kiállnak a merevítők? Ballagásra kéne.

Figyelt kérdés
[link] <-- valami ilyesmi a felső része a pánt nélküli, felül fehér, alul fekete egybe ruhámnak. A mell-résznél levő merevítők kiállnak a ruhából, mikor felveszem(ezek kis átlátszó műanyag rudak, kb. ott, ahol a melltartó pánt szokott lenni)és szörnyen nyom, kidörzsöli a bőrömet...A ruhát muszáj volt megvenni, mindegyikből kiálltak a merevítők, ez ellen nem lehet tenni, de mivel ballagásra kell, ezért nem vehetek alá fehér pántú melltartót.(mert a melltartópánt megakadályozná, hogy kidörzsöljön).Mit csináljak, hogy kibírjam benne, de ne sértse fel a bőröm? Gondoltam rá, hogyy celluxszal leragasztom ott a ruhát, ahol ezek kiállnak, vagy vegyek szilikonpántot? Azt olvastam, hogy nagyon ciki, de mi mást tudnék ez a ruha alá venni?

2013. ápr. 21. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
vegyél pánt nélküli melltartót
2013. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az van, azzal az a baj, hogy attól még ugyanúgy széthorzsolja a bőrömet a ruha...:/ Azért kérdeztem, hogy vegyek-e szilikonpántot alá, nem nézne-e ki hülyén egy ilyen ruha alatt, mert akkor a tüskék pont nem szúrnának, vagy ragasszam le valamivel, hogy ne szúrjon annyira...
2013. ápr. 21. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem inkább ragaszd le
2013. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet kiszedni a merevítőket? Én tuti azt csinálnám. Szerintem a cellux letekeredik és csúnya lesz.
2013. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos kiszedni is próbáltam a merevítőket, csak az a baj, hogy bele vannak varrva, ha kiszedem, akkor elindul vele a cérna is...Leragasztani tényleg nem fogom, így utólag átgondolva valóban csúnya lenne, úgyhogy most az egyszer valószínűleg szilikonpántot veszek fel....:S
2013. ápr. 22. 19:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodt szívvel vehetsz fel szilikon pántot vagy most már lehet kapni olyat (pl.:intimissimi boltban) hogy ilyen két szilikon melltartó se pántja se semmi és csak a melledre kell rátenni és ha ezt kicsit feljebb teszed nem fogja kidörzsölni és ez teljesen átlátszó.:))
2013. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagyis hogy bőrszínű nem látszik alatta át az intim részed :D (előző voltam)
2013. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd utánajárok :D
2013. máj. 1. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!