Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbocsátható egy anyának/apán...

Megbocsátható egy anyának/apának, ha megijed a babával járó felelősségtől és lelép pár napra?

Figyelt kérdés

Aztán visszajön és onnantól jó szülő, csak hirtelen nem tudott mit kezdeni a helyzettel.


Nem tervezett babáról van szó.


2013. ápr. 22. 12:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

Ha már megszületett a baba, akkor nem.


Ha "csak" a baba hírére lép le, aztán visszajön és nagyon-nagyon pedálozik, akkor talán, de igen nehezen tudnék ezután megbízni benne.


Le lehet pontozni, de én az igazi férfiakat szeretem, nem az ilyen kis balfékeket.

2013. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem tervezett baba és ettől megijedt az teljesen normális.
2013. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
A baba születése után.
2013. ápr. 22. 12:53
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Volt rá 9 hónapja, hogy szoktassa magát a gondolathoz.

A mienk tervezett volt, ennek ellenére ijesztő volta felelősség, amikor megérkezett, nem egészen erre számítottunk, na de otthagyni a másikat a sz.rban, és "lelépni pár napra"? Kizárt, együtt csináltuk.

2013. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Minden megbocsátható, kérdés, hogy feledhető-e. Én nem tudnám elfelejteni, a kapcsolat soha nem lenne a régi!
2013. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mindenkinek jár meg egy esély. Meg lehet bocsátani, de elfelejteni nem fogja egyik fel sem.
2013. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
Megbocsájtható.
2013. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nálunk is nem tervezett volt a lányom. A férjem meg is ijedt. De ettől függetlenül nem hagyott minket magunkra. Ő a Férfi, aki támaszt és biztonságot nyújt. Milyen Apa és Férfi az ilyen, aki megijed egy gyerek születésétől? Főleg, hogy a sajátja...Nem értem, nem elfogadható. Pedálozhat, de nem tudnám egykönnyen lenyelni ezt a békát, hogy cserbenhagyott minket pár napra csak azért, mert beijedt.
2013. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%

Pár napra és utána jó szülő? Persze, hogy megbocsátható.


Ne mással szemben legyél maximalista, hanem magaddal.

2013. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
Igen teljes mértékben megbocsájtható,az vessen rá követ aki sohasem hibázott még!
2013. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!