Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolsz, ha azt hallod...

Mit gondolsz, ha azt hallod az illetőről, hogy 4 gyereke van?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Hogy üdv a klubban :) Nekem még pocakban a negyedik.
2013. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Azt, hogy van 4 gyereke...
2013. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha azt mondják "jé,négy gyereke,de jó" akkor semmit.Vagy elgondolom nekem milyen lenne néggyel és rögtön rájövök,hogy nem bírnám,úgyhogy egy kicsit csodálnám is az illetőt.

De ha látok egy négygyerekes anyukát,aki az utca közepén üvöltözik a gyerekeivel,mind szakadt ruhába vannak,és a napi kaja egy darab száraz kifli,ráadásként egy egyszobás szobakonyhában, fűtés hiányában egymást melegítik.Akkor van véleményem,és csöppet sem pozitív.

2013. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Sok minden eszembe jut, ha agyalok rajta (pl. így akarta mindig, mert vágyott a babákra, vagy túl szegény és nem tud védekezni, vagy vallásos és nem akar védekezni, vagy így hozta a sors), de megpróbálok nem általánosítani, mert mindenki más okból vállal sok babát.

Nekem a négy sok. Minden elismerésem és meglepődésem azé, aki ma ezt bevállalja.

2013. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Az első gondolatom a szexet nem veti meg, de védekezni azt nem tud lenne. Persze más volna a véleményem ha ismerném az illetőt, kívűről látva ezt gondolom.
2013. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Irigy vagyok pozitív értelemben. Nekem három van, és nem valószínű, hogy lesz negyedik. Pedig annyira vágyom rá.
2013. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ú ös ez meredek azért:) és mi van ha 4 alkalomból lett összesen terhes és amúgy meg alig szexelnek...(ismerek ilyet) jót röhögne a szexet nem veti meg feltételezésen...
2013. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez én lennék. Eddig úgy gondoltam, hogy a 4 gyerekesek olyan "furik", anyukásak...

És most nekem is 4 lett, igaz terven kívül. 2 gyerkőc után 3 hónapos ikreim vannak. 30 éves vagyok, fősulit végeztem, stabil munkahelyem van az államigazgatásban.

Eddig élt rólam egy kép a 4 gyerekesekről, de én nem érzem magam olyannak.

2013. ápr. 23. 21:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen kép élt benned?
2013. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Azt, hogy "de jó, négy gyereke van!" Én is négyet szerettem volna, de a realitás talaján maradva lesz 2, maximum 3. Négyre nem hiszem, hogy lesz kapacitásunk, kivéve ha nem leszek ikreink.

De ezen kívül bennem nem él semmi sztereotípia a 4, 3, 2 vagy 1 gyermekes családokról. (Azokról sem, akiknek nincs, és azokról sem, akiknek több van.)

2013. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!