Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most akkor már kötelező...

Most akkor már kötelező betöltött 6. évtől a gyereket iskolába járatni?

Figyelt kérdés
vagy van még lehetőség,hogy évvesztes legyen?
2013. ápr. 24. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom mennie kell suliba!
2013. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zabmester ***** válasza:
Ha iskolaérett, akkor mennie kell 6 évesen.
2013. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak ha iskolaérett.
2013. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szóval akkor majd attól függ,hogy ő szerintük iskolaérett-e.
2013. ápr. 24. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a nyáriak választhatnak még idén, a többieknek menniük kell, ha iskolaérettek. Jövőre már a nyáriak sem választhatnak.
2013. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden évben lesz egy felmérő. Ez alapján döntik el. Független attól, hogy nyári vagy tavaszi. Ha érett rá akkor megy, ha nem érett marad. Ha szerinted nem iskolaérett , az ovi szerint az, akkor viheted egy bizottság elé magad is.
2013. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Idén vezették be, hogy újra a szeptemberig betöltött 6 éves kor a határ, de akiket ismerek, azt mondják, nem vészes a dolog, simán meg lehet beszélni, hogy maradjon óvodában még egy évet.

Viszont az tény, hogy most jóval több gyerek megy suliba, mert az előző évről visszatartottak mellé (akiknek most más muszáj menniük), hozzájön még a május-szeptember között a 6. évét betöltő csomó gyerek (persze csak akit nem tartanak vissza az oviban). Ezért állítólag tovább emelik a maximális osztálylétszámokat…

2013. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!