Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az emlitett, szülés előtti...

Az emlitett, szülés előtti "hasmenés", laza széklet gyomorfájással is jár, vagy csak átfut az emberen? Ez a szüléshez milyen közel szokott jelentkezni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi másfél, két hétben rengeteg görögdinnyét eszem -szinte csak azt- lehet, hogy a hasmenés ennek köszönhető? De csak most jelentkezett (ma először, kétszer is). A görögdinnye képes elszinezni a székletet? Van ezekről vkinek tudomása?
2012. aug. 9. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
én nagyon szarul voltam, egész éjjel a budin ültem, azt hittem hányni is fogok. én gyomorrontásra gondoltam első körben. másnap délután lett meg a baba
2012. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezö, hány hetes vagy? Én 34, és tegnap óta hasmenésem van pedig semmi olyat nem ettem, sőt, 1hete vasat is szedek ami elvileg székrekedést okozhat... Nekem mondjuk korai lenne ha megindulna :-(
2012. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A hétvégén töltöm be a 38.hetet! A vasat én is szedem majd 1 hónapja - ami valóban nagyon más székletet produkál - épp ezért is ejtett gondolkodtatóba, hogy most mi van?

Reggel beszélek a dokival...

Minden jót neked!

2012. aug. 10. 02:27
 4/6 A kérdező kommentje:

A 34 hetes kismamának! Ha a napokban érkezne a babád, ne aggódj, nem lesz belőle komplikáció! Ha utána olvasol megtudhatod, már most jó esélye van az egészséges élethez!

Maximum alacsony súlya miatt több napra tartják megfigyelés alatt a kórházban. De bizzunk benne, hogy még marad a pocakodban pár hetet!

2012. aug. 10. 02:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is sok dinnyét eszek,és nekem is lazább a dolog.És elszinezi igen,a görögdinnye,a töltött paprika is ha sokat eszed.
2012. aug. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A vas színezi el a székleted.

De lehet, hogy már a baba készülődik, azért megy a hasad!

A görögdinnye is okozhatja, főleg, ha valami szennyeződés volt a késen, amivel felvágtad. Szóval ezt nem lehet megmondani!

2012. aug. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!