Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen állami támogatások...

Kupii kérdése:

Milyen állami támogatások járnak a testvéremnek (18) és nekem (16) Ha az édesanyám elhunyt és édesapám nevel minket az élettársával?

Figyelt kérdés
Pl. Mávon 90%-os jegy, hasonlóak?

2013. máj. 1. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Édesanyád után kaptok valamennyi pénzt, de sok mindentől függ az összeg. Elvileg kaphattok valami lapot is, amivel kedvezményesen utazhattok, de csak korlátozottan. (x alkalommal) Apukád és az élettársa házasok? Mert akkor elvileg ez a lap nem jár, csak akkor, ha a szülő egyedül nevel.
2013. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem házasok, elvileg a félárva ellátás lép érvénybe és a nyugdíj alapján
2013. máj. 1. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem a papír is jár.
2013. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha anyud nyugdijas volt 1 évig jár ha jol tudom vagy 6 honapig anyud nyugdija tovább apudnak... nektek jár kedvezmény állami pl iskolatámogatás ugy tudom árvasági potlék is...
2013. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!