Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted ez gyerekkínzásnak...

Szerinted ez gyerekkínzásnak minősül?

Figyelt kérdés
A gyerekeknek (2,3,4 éves) minden "este" 6-kor van fürdés és fél 7-kor alvás.
2013. máj. 5. 17:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
nem
2013. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
nem
2013. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem, de gondolom ezzel te is tisztában vagy.
2013. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%

egyáltalán nem

ha vernéd, éheztetnéd őket, nem gondoskodnál róluk, az gyermekkínzás

2013. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Kínzásnak nem kínzás, de mi értelme ilyen korán lefektetni őket?
2013. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
A szülő dönti el mikor fekszik le a gyerek. Ezzel szerintem semmi probléma, mert legalább rendszer van a gyerekek életében, és így este marad egy kis időd magadra is, párodra is. Szerintem ezzel nincs semmi gond.Majd ha nagyobbak lesznek akkor persze ki kell tolni ezt az időt, de szerintem ebben a korosztályban teljesen jó. Hjaj de örülnék ha nálunk is legkésőbb 7ra ágyban lehetnénk, de én nem vagyok ilyen következetes. persze nem éjszakázunk, de később fekszünk :)
2013. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem hajlandóak ebéd után aludni, én meg már nem bírok velük. Így könnyebb nekik ilyenkor vacsorát adni és mehetnek az ágyba. Egyszerűen nincs türelmem a folytonons veszekedés és nyafogást hallgatni. Bűntudatom van miatta mert tudom, hogy ezt nem így kell csinálni, de ki vannak merülve az idegeim.
2013. máj. 5. 17:56
 8/20 anonim válasza:
100%

Hát a gyerekkínzástól ez bőven arrébb van, mondjuk 3 kicsit hogy tudsz fél óra alatt lefürdetni fogat mosni felöltözni mese stb.? :D Technikailag érdekel mert nekem kicsit nagyobbak (6,4 és 2) de fél óra alatt nem sikerül lezavarnunk még apával ketten se...

Nálunk ha nem aludtak délben csak minimálisat (mint ma is) akkor 7kor van fürdés és utána legkésőbb 8kor ágyban mindenki.

Nekem is jópár ismerősöm gyerekei olyankor még kint vannak a játszón mondván hogy még világos van, nekem meg szükségem van este arra a 2 órára amit "egyedül" tölthetek a férjemmel este 8-10 ig tudunk beszélni egymással , megcsinálom azokat a dolgokat amit a gyerektől vagy mellett nem tudtam stb.

Ha még 8kor kint lennénk este 10kor lenne alvás.

Persze nyaraláskor meg néhány helyzetben eltérünk, nincs kőbe vésve a napirend de igyekszünk tartani magunkat ehhez az esti fektetéshez mert egyszerűen meg vannak zavarodva ha későig húzzuk a dolgokat.

ja és próbáltuk már többször hogy na akkor később tesszük le őket hátha tovább alszanak, de nem, mindenképp 7kor kel mindegyik...

2013. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nyilván nem percre pontosan írtam.
2013. máj. 5. 18:26
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Miért van emiatt bűntudatod?

Három ekkora gyerek mellett nem csodálom, hogy kivannak az idegeid és még nem is alszanak délben.

Jó, hogy van rendszer, nincs ezzel semmi baj.

2013. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!