Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted ez gyerekkínzásnak...

Szerinted ez gyerekkínzásnak minősül?

Figyelt kérdés
A gyerekeknek (2,3,4 éves) minden "este" 6-kor van fürdés és fél 7-kor alvás.
2013. máj. 5. 17:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi aranyos vagy! :)

Egyébként a férjem ilyenkor dolgozik, éjjel jön haza így rá sem számíthatok. Amikor szabadságon van besegít nekem és akkor 9 körül fektetjük le a gyerekeket.

2013. máj. 5. 19:12
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én magam vagyok kettővel, mert a férjem külföldön dolgozik. Mindent magam csinálok, bár nálunk a nagy 5 éves, a kicsi 1 lesz a nyáron. Így a nagy már önállóbb, pl megtörölközik egyedül és felveszi a pizsamát, míg én altatom a kicsit.

Ennyi neked is jár! :)

2013. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én fél 7-kor fürdetek mindig (18 hónapos a lányom).Így fél 8-8 felé elalszik akkor marad egy kis időnk apával beszélgetni,romantikázni.
2013. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Ebben nincs semmi gyerekkínzás. Nektek ilyen a napirendetek. Teljesen megértelek, nekem is 3 van 5, 3, és 1 évesek. Ha nem alszanak ebéd után, akkor én is nagyon nehezen bírom már 6 óra után. Azt megkérdezhetem, hogy ha ilyen korán fekszenek le, reggel hánykor kelnek?
2013. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Reggel 6 körül kelnek.
2013. máj. 5. 21:38
 16/20 anonim ***** válasza:
49%
Mi meg későn fekvős-későn kelősek vagyunk, fél hétkor még az ágy közelében sem voltak az enyémek, de nem értem, mi ebben a kínzás? Ez legyen a legnagyobb bajuk az életükben, hogy korán kellett ágyba bújni.
2013. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem, ez teljesen jó. Kb. ilyen volt kicsinek az én napirendem is, anyukámék így neveltek. Valószínű, hogy mi is ezt a rendszert vezetjük be a babánknál, persze egyénre szabva. :)
2013. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%

Kínzásnak nem minősül, de éppen ideális állapotnak sem mondható, hogy minél korábban ágyba dugod őket, hogy ne legyen velük gond.

Úgy gondolom, hogy ha valaki van annyira "bátor", hogy 3 gyereket bevállal ilyen kis korkülönbséggel, az ne csak az anyagi előnyöket tartsa szem előtt, ami ezzel jár, hanem gondolja végig azt is, hogy mennyi kötelességgel jár mindez.

2013. máj. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
49%
Egyetértek a 18-as válaszolóval.
2013. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
egy kicsit korán van, bár ha napközben nem alszanak... kínzásnak semmi esetre sem mondanám.
2013. máj. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!