Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik kérdés...

Szerintetek melyik kérdés váltotta ki a legnagyobb vitát ebben a témakörben?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 11:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt nehéz lenne megmondani, hogy a legnagyobb vita melyik miatt lett. Az viszont tény, hogy a tápszeres, tv-nézős, cumis, abortuszos, császáros, vagy természetes szülős kérdések mindig viszik a pálmát.
2013. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagyszülőknél alvós, nyaralós kérdéseken szoktam nagyokat pislogni, amikor olvasom milyen lelki traumákat él át a gyerek... Szerintem ilyenkor úgy nagyjából "egymásnak is mennek" a hozzászólók.
2013. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
kimaradt a még 2-3 éveseket is ringatva altatott és az egyedül alvó babás kérdések,meg amikor nincsenek tisztában azzal,hogy mi a különbség a között ha a gyerek 2-5 percet sír vagy ha órákat
2013. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
én konkrétan emlékszem esetekre, mint múltkor a: hogy altassam el az 5 hónapos babámat? kérdés, amikor kifejtette a kérdező, hogy ráütött már a pici babára és mégsem hagyja abba a sírást. Van olyan kérdés, amire emlékszel pont ez miatt, hogy nagy vita lett belőle?
2013. máj. 6. 12:04
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Igen emlékszem a pontos címre nem de kipróbálta azt a módszert,hogy 5 percenként megy be a babához,majd kijön,és meg is tanult aludni a baba aztán jól elküldték melegebb éghajlatra meg azt mondták lelki beteg lesz és kínozza a gyereket-.- engem is leszóltak benne,mert így tanítottam meg a fiam
2013. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem általánosságba véve azok a kérdések, ahol gyermektelen nők v. férfiak provokáló kérdést tesznek fel ebben a témakörben. Konkrétan emlékszem is egyre, hogy egy 25-30 éves gyermektelen nő tett fel egy kérdést ami arról szólt, hogy miért van az, hogy minden pasi elveszíti a függetlenségét, jófejségét, hobbiját, mihelyst egy nő felcsináltatja vele magát. És ezek a nők meg lenézik és utálják őt (kérdezőt), mert ezekkel a pasikkal akarna haverkodni. (valami ilyesmi) Na ez a kérdés nagy port kavart, alaposan nekiestek a kérdezőnek, de a kérdező sem volt rest köpködni mindenkire. Nem tudom emlékszik-e valaki rá?
2013. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Volt egy kérdés. Nem emlékszem pontosan honnan is indul a sztori, de volt benne egy valaki, aki egész oldalakat írt hozzászólás címen. A politikától kezdve a marhavérrel kever csokin át mindenről írt....azt hiszem a tv is napirenden volt nála. Na, az, tuti kattant volt szegény. Összeesküvés-elméleteket gyártott, és itt végre leírhatta azokat.
2013. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt valami olyasmi is, hogy a férfi kérdezte, hogy van-e béranyaság, mert nem akarja, hogy elcsúnyuljon a felesége. Aztán sok sértő dolgot mondott a terhesekre és a szülő nőkre nézve.
2013. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Legutóbb két kérdésre emlékszem,amiből nagy vita lett,az egyik a "miért vágatják le az anyukák a hajukat" amikor a kérdező azt mondta,aki levágatja,az azért teszi,hogy jelezze,hogy ő már nem nő :D a másik aminél nagy vita volt,törölték is,az az örökbeadós volt,amikor a 18 éves kismama elhatározta,hogy örökbeadja a babát,de a szülei nem engedik. Na ott is szép vita alakult ki a hozzászólók között. Folyamatos a vita az anyetej-tápszer, a természetes-császáros szülésnél is. Én csak ámulni szoktam,hogy az anyukák úgy egymásnak tudnak esni,mintha vadállatok lennének. sokszor vállalhatatlan stílusban. A legtöbb olyan kérdést,ahol kb. 15 oldalon keresztül megy a vita,általában törlik is.
2013. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
ez nagyon durva...azt én is észrevettem, ha a kérdező nem olyan választ kap, amit ő gondolt, ő is keményen visszaszól. Holott tanácsokat kapott, vagy jelzéseket, hogy pl egy babát nem ütünk, vagy 40 fokos láznál azonnal vigye orvoshoz. Nem is értem, ilyenkor azt a választ várja, hogy nyugi, nem lesz baj?
2013. máj. 6. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!