Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik kérdés...

Szerintetek melyik kérdés váltotta ki a legnagyobb vitát ebben a témakörben?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 11:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
ja meg még a sírni hagyás-nem sírni hagyás,illetve a cukor,tea,ivólé kontra bio kaja és víz. Mintha nem is lennének középutak csak a végletek az ilyen témában :(
2013. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Vagy a huszas éveiben szülök leszolása és hasonlok,volt nem egy ilyen provokativ kérdés volt amit töröltek
2013. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Volt egy olyan kérdés amiben a kérdező azt hitte magáról, hogy halálos beteg (saját diagnózisa) és azt kérdezte, hogy hogyan dolgozza fel, hogy emiatt el kell vetetni a babáját. Persze a kór nevét nem akarta elmondani. Aztán a végén kiderült, hogy semmi baja. Hát lett párszáz válasz a kérdésre...
2013. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

6-os, erre gondolsz? http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-.. Ez volt szerintem eddig a legviccesebb kérdés itt. De valóban poénosak azok, amikben például a gyermektelen hölgy fejtegeti, hogy az ő gyerekei aztán soha nem fognak tévét nézni, inkább elviszi őket kirándulni meg hóembert építeneni. (Mintha ezek legalábbis kizárnák egymást).

Ezen kívül további tuti vitatémák:

- Miért baj, hogy nem akarok szoptatni?

- Hogyan válasszam el a 3 évesemet?

- Mi a véleményed a testi fenyítésről?

- Adhatok neki reszelt almát 4 hónaposan?

- Rábízhatom a 6 hónaposomat egy hétvégére a nagymamára?

- Visszamennél dolgozni a pár hónaposod mellől?

És a kedvencem, rendszerint gyermektelen, vagy egy darab csecsemővel rendelkező nők kérdése szokott lenni:

- Miért nem nevelnek a mai szülők? (Mert látott egy hisztiző kétévest)

2013. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Én kétfélével szoktam találkozni, ahol szintén szeretnek egymásnak ugrani a válaszolók.

Az első, mikor valaki arról kérdez, hogy mondjuk egy piciny panellakásba vállalnánk e gyereket. 2 tábor van, az egyik meg van győződve arról, hogy márpedig igen vállalnának, hiszen ők is 20-an laktak egy szobában 30 éves korukig és semmi bajuk nem lett, a másik tábor szerint meg milyen dolog ilyen helyre gyereket vállalni, hogy majd egymás nyakában fognak aludni stb. Na ilyenkor szépen egymásnak tudnak esni a válaszolók, de adott esetben egy egész normális válaszolónak is nekimennek, ha egyesek nagyon unatkoznak.

A másik, mikor valakit azért piszkálnak, mert nem vállal, csak 1 gyereket. Olvastam már olyat is, hogy biztos azért nincs neki több, mert azt az egyet sem szereti meg hasonlók. Mintha a szeretet abból adódna, hogy évente pottyantom ki az újabb babákat. De mind1 is. Szóval itt is nagy viták szoktak lenni, de ahogy észreveszem, főleg azok vitatkoznak, akik nagyon ráérnek és jó dolgukban nem tudnak mit csinálni.

2013. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb viták szerintem a nyilvános szoptatásból szokott kialakulni, ill. volt egy olyan kérdés amikor az volt a téma, hogy oda szabad-e adni a gyereknek a boltban még fizetés előtt a kiflivéget, csokit, stb. Na ezeknél a témáknál volt ereszd el a hajamat.
2013. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%
szánalom,hogy lepontozzátok az embert,de tényleg,még egy ilyen kérdésnél is,sok tyúkanyó
2013. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a legnagyobb vitákat kiváltó kérdés így néz ki: "Szüljek-e sokadik babát a semmire, 25 m"-es albérletbe. Munkám nincs, nem is volt, férj dolgozik valamicskét."


Na és akkor jönnek a "persze, szüljél, csak a szeretet a lényeg, nem kell neki ájfon, márkás ruha" Na ezek fel vannak pontozva, mert a kérdező is ezt akarja hallani.

A másik tábor meg az, akik azt mondják, hogy nem terem oda automatikusan legelő is, ahová bárányka születik, szeretettel nem fog jóllakni egy gyerek se, ne taszítsd nyomorba a családot, csak mert te önző módon vágysz a babára.

Na és akkor lesz 120 hozzászólás, meg mindenki töröltet mindenkit.

2013. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam az egyik igen nagy port kavart kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legnagyobb vitát mindig a gyes-es kérdés okozza. Miért szülnek a nők gyesre és el kellene venni....stb stb.....na ott szokott ám lenni sok dolog:)
2013. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!