Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudom megérteni...

Egyszerűen nem tudom megérteni ezeket a nőket. Nektek mi a véleményetek erről? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Elég sok ismerősöm azt csinálja h teherbe esik a párjuktól..ezzel még nincs is semmi gond de pl. alig vannak együtt 1 éve és már 6 hónapos... vki csak azért esett teherbe h bosszantsa az anyósát mert az anyósa ki nem állhatja...egyik ismerősöm csak azért szült mert h mekkora divat lett ez mostanába(hoszzáteszem még a 18-at sem töltötte be).De ezek a nők mégis mit gondolnak?Hogy majd szülnek egy gyereket és akkor a párjuk egész életébe velük lesz?Lehet elítéltek de nem tudom felfogni h h lehetnek ilyenek.. Én csak akkor szeretnék szülni ha a kapcsolatom szilárd lábon áll,van pénzünk és saját lakásunk...hiszen azt a gyereket magamnak szülöm és nem más bosszantására,vagy mert épp "divat lett"..vélemény?
2013. márc. 6. 12:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem.
2013. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egyszerűen buták. Nálunk is nagyon sok 16-17 éves lány terhes lett a faluban, sokaknak volt abortusza is. Felelőtlen hülyék, nem kell törődni velük. Ha nekik jó az, ha tönkreteszik a saját életüket, az az ő bajuk.
2013. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

Iszonyat buták,vagyis inkább idióták,én is sok ilyet látok.

18-25 közötti lányok, fél-1 éves kapcsolat,nulla munkatapasztalat,nem tervezett gyerek (vagyis tervezett csak a pasi nem tud róla).Aztán csodálkoznak ha ott maradnak a gyerekkel,gyest kapnak csak,meg családit,és sirnak,hogy "de miért?".


Én én vagyok lenézve,mert nem szülök 2 éves kapcsolatba,nem szülök gyesre,nem szülök házasságon kivül,nem szülök anyámék nyakára...

26/N

2013. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal lányok, nem tudják, nem gondolják át mekkora felelősséggel jár egy gyerek.

Azt hiszik, ha szülnek akkor nem majd se tanulni, se dolgozni.

A problémák ott kezdődnek, amikor nem jönnek ki az egy fizetésből és a segély is kevés. Olyankor iskolázatlanul, munkatapasztalat nélkül állhatnak neki az álláskeresésnek. Plusz még a baba felügyelete sem biztos hogy megoldott (bölcsőde, óvoda, nagyszülő)

2013. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

De azok a nők sem normálisak, akik ugyan idősebben, de pár hét-hónap kapcsolat után teherbe ejtetik magukat. Csak azért "már jajj úristen lassan 30 vagyok"...

Gyakran a pasi nem is akar gyereket. Aztán csak lesnek ha otthagyják őket.

2013. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
76%
Ezen nincs mit megérteni, mert nincs benne semmi értelem! Nyilván az értelmes emberek szintén nem értik, soha nem is fogják, aki meg azt hiszi hogy megérti az maga is csak olyan korlátolt, úgyhogy nem számít a statisztikába :D
2013. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Én sem értem, manapság miért nem csak az szül, aki teljesen biztos benne, hogy nem fogja elhagyni a párja, és abban is biztos, hogy ha van is lakása, az nem fog soha leégni vagy nem robbantják fel, tehát mindig lesz fedél a feje felett. Én is támogatnám, hogy csak az szüljön, aki ezeket előre tudja. Mert nyilván aki szül, az másokat akar vele bosszantani, hiszen neki semmiség az egész.
2013. márc. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

12:43


Biztosan semmit sem lehet tudni, csak azt az egy dolgot sajnos!

2013. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Általános tapasztalatom a környezetem példái alapján, hogy az ilyenek nem maradnak sokáig együtt és így persze az egészet a gyerek szívja meg.
2013. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
40 % Legyél bu.zi.
2013. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!