Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nagyon könnyen estek...

Akik nagyon könnyen estek teherbe, nem féltek attól, hogy később, védekezés mellett is könnyen "becsúszhat" még egy?

Figyelt kérdés
Én azonnal terhes lettem, amikor próbálkozni kezdtünk. A fiam már 1 éves, és több gyereket nem szeretnék. Mindig egyet akartam. De mióta tudom, hogy milyen könnyen sikerült, nagyon félek egy újabb terhességtől. Gyógyszert szedek, de hallottunk már olyanról is, hogy mellette lesz babája valakinek.
2013. máj. 7. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekm 7 hónapos a fiam, szintén elsőre sikerült, és szintén nem akarok több gyereket. Igaz előtte mi megszakításosan védekeztünk 7 évig és nem lettem terhes, most is így védekezünk. Rettegek!!! Nem akarok még egy gyereket! Sajnos én gyógyszert nem szedhetek, a gumira allergiás vagyok, a különböző krémek meg kúpok szerintem undorítóak és illuzió rombolóak. Spirált szeretnék majd, de mivel fémérzékeny vagyok és nagyon erős a menzesezm az is necces lesz. Együtt érzek veled, de te azért védve vagy a gyógyszer mellett. Reméljük , hogy nem mi leszünk az a pár százalék aki mégis teherbe esik.
2013. máj. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

"Gyógyszert szedek, de hallottunk már olyanról is, hogy mellette lesz babája valakinek."



Aham, el ne hidd már:) Akkor már az összes gyógyszergyártó csődbe ment volna, ha tényleg olyan sokan járnának így :D

2013. máj. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hú, hát nem irigyellek, nem vagy egyszerű eset! :) És köszi, hogy írtál, legalább tudom,nem vagyok egyedül. Szorítok, hogy ne legyen probléma!
2013. máj. 7. 11:17
 4/8 A kérdező kommentje:

Az előzőt az elsőnek szántam!

2-es! Köszi, én is ebben bízom! Meg hogy nem én leszek az a kis százalék!

2013. máj. 7. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha normálisan odafigyelsz a gyógyszer szedésére akkor nem lesz gond. Akkor szokott baj lenni, ha nem veszik figyelembe hogy egy alkalmilag szedett gyógyszerrel együtt nem igazán tuti, vagy hasmenés, hányás bevétel után stb. Egyébként semmi gond vele.
2013. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Az első fiunk a 2. hónapban sikerült.

A férjem szeretett volna kis korkülönbséget köztük, én nem igazán.

Rettegtem, hogy nehogy besikerüljön. Aztán elhatároztam, már én is szeretnék.

Nos, évekig küzdöttünk, hogy legyen.

Mindig tudtuk, hogy legalább 3 gyereket szeretnénk. Eddig megszakítással voltunk együtt, de már azt sem. Jöjjön, ha akar.

Nem feltétlen sikerül másodjára is olyan könnyen.

2013. máj. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Igenis terhes lehetsz tabletta mellett, elég hozzá némi hányós-hasmenéses időszak, és már nem olyan a felszívódás, főleg az új, kis hatóanyag-tartalmúaknál.
2013. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, amennyiben hánysz/hasmenésed van, kiegészítő védekezést kell alkalmazni, vagyis gumit húzni! Benne van a tájékoztatóban, de fel lehet hívni a nőgyógyászt is, h ilyenkor mi van, nem rinyálni, hogy tabletta mellett teherbe estem! Rendesen kell szedni, a tájékoztatónak megfelelően.
2013. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!