Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek védekezés mellett lett...

Akinek védekezés mellett lett a 2 terhessége, de nagyon "rosszkor" jött az anyagiak vagy más ok miatt, mit csináltatok? Akik megtartották nem bántátok meg?

Figyelt kérdés
Megfordult a fejembe, hogy terhes vagyok. 2. lenne. Gyógyszert szedek, meg is volt, de érdekes tüneteket produkálok 2 napja, mint amikor a kisfiamat vártam. Nagyon nem jól jönne a baba. Elég ramatyul állunk anyagilag, de meg van mindenünk, ki van minden mindég fizetve, kocsi is van. A lakás az albi de az nem érdekes. Szóval nem lenne könnyű, főleg, hogy szinte mindent venni kellene újra, mert eladtuk, hogy nem lesz több gyerkőc. DE lehet, hogy csak bebeszélem magamnak a tüneteket.
2013. márc. 24. 18:49
 1/9 A kérdező kommentje:
DE örülnénk neki, az abortusz nem fordulna meg a fejünkbe, hacsak nem lenne beteg. Ma a férjem rá is kérdezett, hogy nem vagyok terhes, mert egész nap eszegettem valamit, meg pisilni járok nagyon sokat.
2013. márc. 24. 18:50
 2/9 A kérdező kommentje:
Ne de nem lenne egyszerű, főleg, hogy a munkám miatt nem is dolgozhatnék terhesen.
2013. márc. 24. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk úgy volt, hogy a másodikat terveztük, csak évekig nem sikerült. Aztán lemondtunk róla és egyszer csak rájöttem, hogy terhes vagyok.

Természetesen örültünk, de egy nagyon mély anyagi gödörbe kerültünk. Nagyon nehéz volt, de meg sem fordult a fejünkben, hogy ne tartsuk meg.

Azt tanácsolom, hogy mielőbb csinálj tesztet, aztán ráérsz ezen agyalni.

2013. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ötödik gyermekem fogant védekezés mellett, és a legkisebb még csak 8 hónapos volt akkor. Sem emiatt, sem az anyagiak miatt nem fordult meg a fejünkben az abortusz. Naná, hogy nem bántuk meg, ő a család "kedvence". Azóta már a hatodik is útban van...
2013. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért én kíváncsi leszek a teszt eredményére is, ha majd csinálsz.
2013. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is jöhetett volna később, de ez van!

Az meg sem fordúlt a fejemben, hogy elvetessük!

2013. márc. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

gyógyszer mellett fogant a másodikunk, a nagyobb akkor volt 8 hós, a hitelünk bedőlt és az egekbe szökött a törlesztő, napról-napra hétről-hétre éltünk. A férjem mindenáron abortuszt akart, én viszont megtartottam... rá is ment a házasságunk.

Mostmár a nagyobbom 4,5 a kis cseles becsúszó is 3 lett februárban. Sok mindenen mentem keresztül és nehéz volt, kutya nehéz, még most is az, majd meggebedek, hogy mindenük meglegyen, kaja/ruha az szükséges minimumon élünk.

De mindennek tudatában ugyanígy döntenék, még akkor is ,ha az eszem tudja, hogy ha elvetettem volna, akkor egy gyerekekkel vidáman élnék, valószínűleg a férjemmel is még együtt lennénk és nem kéne állandóan az anyagiakon törpölnöm, meg a mindennapokat is könnyebb lenne kilogisztikázni stb, mert azért valljuk be, jóval egyszerűbb és olcsóbb lenne egy gyerekkel! Viszont hatványozott a szeretet amit tőlük kapok...

2013. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez már egy bő két hetes kérdés, azóta mi van, kedves Kérdező?
2013. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Isten adja az új életet!!Én hiszek ,Istenfélő vagyok...
2013. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!